HOJNOST JAKO PŘIROZENÝ STAV

Peníze jsou něco, co je v naší kultuře nutností.
V současné době, která je nazývaná „ekonomickou krizí" si to mnozí z nás uvědomují a pociťují více a více. Čím to je, že přestože žijeme v době různých vymožeností, je život složitější a těžší? Jak to, že místo toho, abychom žili v hojnosti a nadbytku, naše životy vykazují v mnohých oblastech jejich nedostatek?
Každý máme nějaký vztah k penězům, ať se nám to líbí a nebo ne. Jejich esence se dotýká života každého z nás. Mnoho z nás někdy pociťuje jejich nedostatek. Potřebujeme je, chceme je, toužíme po nich, ale nemáme je rádi. Obviňujeme je za naše životní potíže. Nejraději bychom se jim vyhnuli. Přece, kdyby nebyly, tak by nám bylo lépe. Peníze se skloňují ve všech pádech, a častokrát s nepříjemnými pocity, plnými úzkosti, napětí, vzteku a deprese. Lidé je někdy dokonce označují za nástroj zla.
Podvědomě jsem obalili skutečný význam peněz různými představami a předsudky založenými na mnoha zkušenostech. A tak jsme zapomněli na jejich pravou „duši" a duchovní podstatu. Zapomněli jsme, že peníze nejsou jenom nástrojem přežití, ale také možností manifestovat pravý potenciál nás samotných. A to nám znemožnilo napojit se na jejich přirozený zdroj.

TOHLE SI URČITĚ PŘEČTĚTE

LÍBÍ SE VÁM moje články, videa, další tipy a nabídky z oblasti osobního rozvoje a psychické kondice? Chcete se o nich i nadále dozvídat? Pokud ano, je to skvělé a mám velkou radost 🙂 Blíží se však velké legislativní změny v celé EU, které mohou všechno změnit. Tak abych vám mohla i v budoucnosti zasílat zajímavé informace, je třeba znovu potvrdit, že o to máte skutečně zájem.Pokud k tomu nedojde, bohužel vám již v blízké době (květen 2018) nebudu moci zasílat žádné další zprávy a naše cesty se tak rozejdou. Pokud tedy chcete stejně jako já ZŮSTAT I NADÁLE V SPOJENÍ, prosím věnujte pozornost dotazníku dole 
a dle vašich preferencí ho vyplňte.

Těším se, že i nadále zůstaneme v kontaktu!

Stačí jen vložit jméno, email a zvolit varianty naší komunikace

                     

Mohlo by vás zajímat:
seminář HOJNOST A PROSPERITA
video ŽIVOT V HOJNOSTI
video JSI SVŮJ ZDROJ