JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT

Každý z nás po něčem touží. Je však mnoho věcí, které se nám ne a ne splnit. Čím to je? Proč se někomu daří a jinému ne? Mnoho metod pozitivního myšlení a programování nám říká, abychom mysleli pozitivně, proč ale ani to vždy nefunguje? To, co se nám děje, ovlivňují síly uložené hluboce v naší psýché. Ty k nás (nebo k nám) potom přitahují životní okolnosti, které se nám dějí. Vše tedy (i když častokrát nevědomě) ovlivňujeme ze svého hlubokého nitra.

 

Potom to tedy znamená i to, že pokud se nám děje něco jiného, než bychom si přáli, je v nás síla, která to k nám přitahuje. Ano, tato síla je skutečně uvnitř nás. Není však nepřítel, ale skrytý posel, který nám přináší poselství o  nás samotných a tomu, co se stalo nám nebo našim předkům a na co už se dávno zapomnělo. Jakmile tyto síly v nás budou správě vyslyšeny, mohou přestat působit nebo se jejich působení změní tak, že to pro nás bude přínosné a příjemné.

TOHLE SI URČITĚ PŘEČTĚTE

LÍBÍ SE VÁM moje články, videa, další tipy a nabídky z oblasti osobního rozvoje a psychické kondice? Chcete se o nich i nadále dozvídat? Pokud ano, je to skvělé a mám velkou radost 🙂 Blíží se však velké legislativní změny v celé EU, které mohou všechno změnit. Tak abych vám mohla i v budoucnosti zasílat zajímavé informace, je třeba znovu potvrdit, že o to máte skutečně zájem.Pokud k tomu nedojde, bohužel vám již v blízké době (květen 2018) nebudu moci zasílat žádné další zprávy a naše cesty se tak rozejdou. Pokud tedy chcete stejně jako já ZŮSTAT I NADÁLE V SPOJENÍ, prosím věnujte pozornost dotazníku dole 
a dle vašich preferencí ho vyplňte.

Těším se, že i nadále zůstaneme v kontaktu!

Stačí jen vložit jméno, email a zvolit varianty naší komunikace

                     

Mohlo by vás zajímat:
seminář TVOŘÍM SVŮJ SVĚT
video TAJEMSTVÍ SPLNĚNÉHO PŘÁNÍ