TEPLO A BEZPEČÍ DOMOVA

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

Připravit anotaci pro tento seminář byl pro mě tentokrát oříšek. Nejen, že pořád nemám příliš psací období, jak jsem vám psala v létě (kdo jste nečetli, můžete se podívat zde), ale je to pro mě těžké právě proto, že mi přemýšlení nad tímto tématem připomíná mnoho ne zrovna veselých vzpomínek z dětství. Vzpomínek na to, kdy jsem byla často sama, necítila jsem se součástí celku a velmi intenzivně mi chyběly pocity zázemí, bezpečí a tepla rodinného krbu. Ne že by mi po materiální stránce něco opravdu podstatného nedostávalo. V tom nebyl problém. Přesto tu chyběl hluboce zakořeněný pocit domova.

Za svoji cestu jsem poznala mnoho lidí, kteří prožili různé životné příběhy, ale pocit chybějícího domova (i když ho fyzicky měli), je provázel nejen v dětství, ale ovlivnil celý jejich dospělý život.

Některým se kvůli tomu nepodařilo založit rodiny. Jiní, i když je založili a vybudovali domovy se stejně pořád tak nějak necítí „opravu doma“. Jakoby jim něco chybělo, jakoby pořád něco hledali. A řekla bych, že tento pocit čas od času chybí každému z nás.

Abychom se více cítili doma v našich vlastních životech a zažívali více hřejivosti rodinného krbu (ať už ho ve vnějším světě máme vybudovaný či nikoliv) připravila jsem pro vás
nový prožitkový a sebepoznávací konstelační seminář

TEPLO A BEZPEČÍ DOMOVA
8.-9. prosinec 2018 (Praha)

Kdy je pro vás seminář vhodný? 

*pokud nejste schopni cítit pocit pocit domova, i když ho máte
*zažili jsem chladné a neosobní dětství
*ve vašem dětství bylo méně vřelosti a domácího tepla, než jste si přáli a než jste potřebovali
*chyběli vám rodiče
*byli jste často sami doma a i nyní v dospělosti se často sami, i když jsou kolem vás blízcí lidé
*cítíte se osamělí a bez zázemí
*jste sami, nemáte partnera, rodinu, přátele, či blízké
*nedaří se vám vybudovat vlastní domov
*vašemu domovu chybí útulnost a teplo
*máte pocit, jako by váš život byl chladným osamělým místem
*hledáte nový domov, chcete se usadit a stále to nějak nejde
*mockrát jste se stěhovali, ale ať se přemístíte kamkoliv, nikde nemáte pocit domova a není to ono
*necítíte kořeny a chcete se cítit se zakořenění a doma
*chcete najít hřejivé a teplé místo uvnitř sebe, i když zrovna nemá zázemí, rodinu a domov
*chcete váš domov a domácnost udělat ještě více útulným a hřejivým místem, než je nyní

A co seminář nabízí?

*díky příběhům, které prožijete na semináři, hlouběji porozumíte tomu,  kde je zraněn či se nevyvinul váš pocit hřejivého a bezpečného domova
*začnete měnit vaše vnitřní nastavení a cítit pocit bezpečí a tepla domova hluboce v sobě nezávisle na vaší objektivní situaci. Díky tomu se můžete naučit, jak toto teplo a bezpečí necítit jen v sobě, ale také ho přenést do našeho vnějšího světa - do vašich domovů, vašim blízkým a milovaným a hlavně sami sobě.
*uvidíte
, jak jsme v této oblasti zatíženi tím, co se nám stalo v minulosti i co se stalo v našich rodech, často dávno před tím, než jsme se my sami narodili
*hlubokým prožitkem pochopíte některé životních principy a nastavení, díky kterým pro vás bude snazší uvědomit si, kde zrovna jste.
*začnete harmonizovat vaše zranění tak, aby vás nebrzdila na cestě k důležité změně a tak lépe a vědoměji utvářet svůj život

Co říkají účastníci  seminářů?

Celý den mám před očima tento víkend. Jsem vděčný za každý okamžik, který jsem tam mohl prožít.

Mirek

Evi, chci ti moc poděkovat za mou konstelaci. Od ní cítím, že ta šíleně bolavá a zubožená část mojí duše je doslova "osvobozena". Je úžasné, co děláš! Díky. Velké díky.

Markéta

Ahoj Evi, musím Ti napsat: cítím se od rána úplně jinak, tak už mi léta nebylo! Tak uvolněně a vesele! A komunikuji s muži uvolněně!!! Moc to nechápu, ale KÉŽ by to vydrželo co nejdéle! Je mi krásně. MÓÓÓC TI DÍKY.

Lucka

Ahoj Evi, nakonec mi to nedalo a píšu, chci Ti poděkovat za citlivé a zároveň jisté provedení konstelacemi, jsem rád, že v okamžiku, kdy ve mě uzrál čas, mě, vlastně nás žena nasměrovala k Tobě. Ještě jednou děkuji, a za sebe konstatuji DOBRÁ PRÁCE

František

Ahoj Evi, ještě jednou děkuji za kvalitní a silný seminář. Moje pocity klidu tak zesílily, že bych nikdy nevěřila, že se takto budu cítit. Hlavně, že vůbec budu cítit !!! Po prožití pocitu radostného miminka jako bych se osvobodila z nějakého zakletí. Cítím se lépe, některé věci dělám jinak a některé vůbec neřeším a přesto jsem v pohodě. Poznávám, kdo jsem já a to je moc cenné. Opravdu obdivuju Tvoji schopnost pracovat s lidmi, rychlost reakce a naladění. S láskou Ali

Alena

Ahoj Evi, díky moc za náročný a velmi inspirující seminář. Bylo to pro mě hodně emočně náročné, ale cítím se teď povzbuzený, posílený a cítím najednou i více vitální energie. Zážitek to byl pro mě hodně silný. Leccos asi bude muset ještě "dosednout", ale jsem vděčný za podněty, které jsem pro svůj život mohl dostat. Oceňuji tvoji přímost, kdy nechodíš kolem horké kaše a jdeš přímo k jádru věci. Máš úžasné empatické schopnosti a intuici. Přeju ti hodně požehnání pro tvůj život a skvělou práci, kterou pro lidi děláš. Měj krásný den

Martin

Tento seminář je pro zvídavé, ale nikoliv jen zvědavé. Je to silná emoční zkušenost, kdy se dotknete nejen hluboce zakořeněných podvědomých názorů a motivů, ale můžete vnímat i emoční bolest z minulosti, která je s nimi spojená. Ne proto, abyste znovu zbytečně trpěli, ale proto, aby tato bolest mohla být viděna a uzdravena a již více neovlivňovala negativně váš život. Pokud jste tedy pouze zvědaví a nejste ochotni cítit to, co je ve vás opravdu skryto, či vás zajímá pouze teorie, raději zůstaňte doma 🙂
Vítáni jsou však všichni odvážní, kteří se nebojí nahlédnou hluboko do sebe a do svých (třeba i bolavých) pocitů a díky pochopení uzdravovat a nově řídit svůj život.

Pojďme společně učinit první kroky na vaší cestě. A že už po této cestě nějakou dobu jdete? Pak jistě víte, že v nás je toho mnoho, co potřebuje něžnou péči a porozumění, že pro sebe můžete vždy něco dalšího udělat. Už tušíte, že vždy je co nového objevovat. Přijďte tedy udělat další krok na pouti integrace a sebepřijetí.

Bude mi ctí vás provést vašim vnitřním světem a poodhalit jeho tajemství. Projít s vámi kus této cesty směrem k šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Když totiž porozumíte vnitřním motivům a silám, které jsou skryty ve vašem nevědomí, tyto síly se z nepřátel mohou stát mocnými spojenci, kteří jsou pozitivním přínosem pro celý váš další život.

Jdete do toho se mnou?
Pokud ano, mám radost!
Tak neváhejte, klikněte na žluté tlačítko dole a přihlaste se na seminář.

Těším se na vás!

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

PS: Jako dárek navíc ZDARMA získáte karty POZNEJ SE 
~ off-line aplikaci pro hlubší porozumění sobě i životu ~

Nejste si ještě jisti? Přečtěte si další REFERENCE
a nebo PŘÍBĚHY ZE SEMINÁŘŮ

PS: Můžete si také poslechnout moji on-line přednášku Štěstí a naplnění a  Jsi svůj zdroj. Teorie však nikdy nenahradí praxi, prožitek a hlubokou zkušenost. Pokud tedy chcete skutečnou změnu, nestačí o ní pouze číst, poslouchat a přemýšlet.