NOVÝ ZAČÁTEK

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

Na přelomu roku mnozí z nás bilancují a přemýšlí, co dokázali a co by ve svém životě mohli zlepšit. Jiní si dávají předsevzetí, jací budou a plány čeho chtějí dosáhnout. Něco se nám z těchto předsevzetí a plánů daří dosáhnout snadno, něco s velkým úsilím a některých plánů a změn nemůžeme dosáhnout, ať se snažíme sebevíce. Jakoby nás něco drželo a bránilo nám učinit změny či dosáhnout, toho co bychom si tak moc v životě přáli. A když už se nám začne alespoň trochu dařit, přihodí se něco, co nás nemilosrdně vrátí zpět a náš sen se opět rozplyne. Říkáme si, že to tak máme, a že je to náš osud a postupně ztrácíme vizi o tom krásném, úspěšném či pokojném životě, který jsme chtěli žít.

Zdá se, že s tím nic nelze dělat, ale co když je to jinak? Jak řekl C.G.Jung:
„Dokud nezvědomíte nevědomé, bude TO řídit váš život a budete to nazývat osudem.“

Když však pochopíme, co nám brání, drží nás zpět a nedovoluje udělat krok vytouženým směrem, situace se často začne měnit k lepšímu. Pokud toužíme žít jinak, nově, lépe a konečně udělat změnu, je tento čas nanejvýše příznivý. Leden jako první měsíc nese dle numerologie číslo 1. Ukazuje na nové začátky a skvělou možnost vykročit správným směrem.

Pro ty z vás, kteří chtějí poznat a pochopit co vám v tomto brání, zvu na můj
prožitkový a sebepoznávací konstelační seminář

NOVÝ ZAČÁTEK
19.-20. leden 2019 (Praha)

Na kterém můžete pomocí hlubokého emotivního prožitku pochopit příčiny vašich nezdarů a svůj život ovlivňovaným čímsi neznámým vzít více do vlastních rukou, aby byl takový, jaký si sami budete přát.

V bezpečném prostředí pochopíte, kde v životě zrovna jste a proč to vázne. S podporou skupiny a za působení synchronicity se vaše prožitky ještě více umocní a díky příběhům ostatních účastníků budete mít možnost najít a pochopit příběhy své vlastní a ještě více porozumět své životní situaci. Učiníte hluboké vhledy do systému fungování a příčin různých životních situací a dotknete se toho, proč je pro nás tak těžké opouštět staré a vytvářet si nový život.

Co říkají účastníci seminářů?

Milá Evi, děkuji za poslední víkendovou školu s tématem Nové začátky. Konstelace co proběhly, přestože jich bylo několik, byly tak obsažné, že i když jsem svoji nestavěla, můj pocit ráno byl tento .... odpadl ze mne velký černý těžký žulový náhrobní kámen....taky jsem pochopila, že jsem se stále snažila jít do nového vztahu, aniž jsem tušila, že mám otisk vztahů, které byly problémové a nespěly k té radosti, jak jsem to měla v hlavě naplánované a proto se stále nedařilo. Jak očistné to bylo, tak účinné a efektivní. To se jednoduše dějí zázraky. A to setkání s tak krásnými bytostmi mne naplňuje radostí. Krásný den a těším se na další setkání. S láskou Alena

Alena

A co na semináři získáte?

Seminář je pro vás určen pokud:
*
chcete vykročit novým směrem
*
se vám stále nedaří provést změnu
*cítíte, že vás něco neustále svazuje s minulostí a drží vás zpátky
*se nedokážete s tím starým rozloučit a nechat to být, i když víte, že to pro vás není dobré a že vás to ničí
*hledáte novou cestu, ale nevidíte, kudy dál
*chcete žít jinak a nově
*chcete změnit své nastavení pro efektivní realizaci změn ve vašem životě
*získat nové zkušenosti a svůj život vzít do vlastních rukou

 

Tento seminář je pro zvídavé, ale nikoliv jen zvědavé. Je to silná emoční zkušenost, kdy se dotknete nejen hluboce zakořeněných podvědomých názorů a motivů, ale můžete vnímat i emoční bolest z minulosti, která je s nimi spojená. Ne proto, abyste znovu zbytečně trpěli, ale proto, aby tato bolest mohla být viděna a uzdravena a již více neovlivňovala negativně váš život. Pokud jste tedy pouze zvědaví a nejste ochotni cítit to, co je ve vás opravdu skryto, či vás zajímá pouze teorie, raději zůstaňte doma 🙂
Vítáni jsou však všichni odvážní, kteří se nebojí nahlédnou hluboko do sebe a do svých (třeba i bolavých) pocitů a díky pochopení uzdravovat a nově řídit svůj život.

Pojďme společně učinit první kroky na vaší cestě. A že už po této cestě nějakou dobu jdete? Pak jistě víte, že v nás je toho mnoho a že je vždy co nového objevovat. Přijďte tedy udělat další krok (třeba klidně sto padesátý) na pouti integrace a hlubšího pochopení sebe a života.

Bude mi ctí vás provést vašim vnitřním světem a poodhalit jeho tajemství. Projít s vámi kus této cesty směrem k šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Když totiž porozumíte vnitřním motivům a silám, které jsou skryty ve vašem nevědomí, tyto síly se z nepřátel mohou stát mocnými spojenci, kteří jsou pozitivním přínosem pro celý váš další život.

Jdete do toho se mnou?
Pokud ano, mám radost, že se s vámi setkám. 
Tak neváhejte, klikněte na žluté tlačítko dole a přihlaste se na seminář.

Těším se na vás!

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

PS: Jako dárek navíc ZDARMA získáte karty POZNEJ SE 
~ off-line aplikaci pro hlubší porozumění sobě i životu ~

Nejste si ještě jisti? Přečtěte si další REFERENCE
a nebo PŘÍBĚHY ZE SEMINÁŘŮ

PS1: Můžete si také poslechnout moji on-line přednášku Tajemství zrcadlení a Osvobození z karmy. Teorie však nikdy nenahradí praxi, prožitek a hlubokou zkušenost. Pokud tedy chcete skutečnou změnu, nestačí o ní pouze číst, poslouchat a přemýšlet.