PARTNER JAKO DOKONALÉ ZRCADLO

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

Partnerství – slovo skloňované ve všech pádech. Jedno z ústředních témat lidského života. Přináší mnoho krásného i bolest. Píšou o něm spisovatelé, pějí básníci, skládají ódy skladatelé a režiséři natáčejí romantické filmy. Bez něj je život prázdnější.

Přesto je pro nás partnerství často velká neznámá. Je to výzva vyvolávající mnoho otázek. Proč jsou naši partneři takoví, jací jsou? Proč jsme s nimi někdy tak šťastni a někdy z nich šílíme? Proč s nimi i přes velkou bolest a trable zůstáváme? Proč po nádherné romantické fázi vztahu vždy přijde i fáze stínu a bolesti? Jak to ve vztahu vlastně funguje a co nám naši partneři zrcadlí o našem vlastním životě?

Pojďme se podívat na jinou perspektivu, takovou, jakou nás neučili. Takovou, kde romantická řešení nefungují (což se v běžném životě děje až příliš často), ale fungují jiné a mnohem hlubší principy. Potom v druhém přestaneme vidět nepřítele nebo toho „kdo to má špatně". Pochopíme, že pohled: „Musím ho/ji změnit a když to nepůjde, musím odejít nebo se přizpůsobit něčemu, co nechci a co mi nesvědčí.", může mít i jinou perspektivu a možná není vůbec nutný. A i přesto, že tento pohled opustíme a nebudeme druhého měnit, mohou se dít zázraky.

Pojďme získat naději, že i když jsou naši partneři jací jsou, pohledem do sebe a pochopením hlubších příčin a souvislostí, můžeme měnit náš vztah k větší harmonii a vyšší kvalitě.

Zaujala jsem vás?

Potom vás srdečně zvu na můj víkendový
prožitkový a sebepoznávací konstelační seminář

PARTNER JAKO DOKONALÉ ZRCADLO
27.-28.dubna 2019 (Praha)

A co na semináři získáte?

*uvidíte partnerství z nového netradičního úhlu pohledu
*porozumíte prakticky principu, že každý partner je naším zrcadlem
* více pochopíte dynamiku a děje ve vašem vlastním vztahu
* díky příběhům ostatních účastníků hlouběji porozumíte tomu, jak je to s partnerstvím v životě a proč je někdy tak těžké, i když jsem se nejdříve tolik  snažili a milovali.
*
porozumíte tomu, jak jsou naše vztahy zatíženy tím, co se nám i našim partnerům stalo v minulosti i co se stalo v našich rodech často dávno před tím, než jsme se my sami narodili.
*pokud nemáte partnera nebo jsou vaše vztahy opakovaně komplikované, bude vám srozumitelnější, proč tomu tak je.
*hlubokým prožitkem pochopíte některé životní principy a nastavení, díky kterým pro vás bude snazší uvědomit si, kde zrovna jste. A tak začít měnit vaše vnitřní nastavení a tím si postupně vybudovat i šťastnější vztahy.

Co říkají účastníci  seminářů?

Ahoj Evi, musím Ti napsat: cítím se od rána úplně jinak, tak už mi léta nebylo! Tak uvolněně a vesele! A komunikuji s muži uvolněně!!! Moc to nechápu, ale KÉŽ by to vydrželo co nejdéle! Je mi krásně. MÓÓÓC TI DÍKY.
Luci
Ahoj Evi, nakonec mi to nedalo a píšu, chci Ti poděkovat za citlivé a zároveň jisté provedení konstelacemi, jsem rád, že v okamžiku, kdy ve mě uzrál čas, mě, vlastně nás žena nasměrovala k Tobě. Ještě jednou děkuji, a za sebe konstatuji DOBRÁ PRÁCE.
František
Ahoj Evo, přednášky, semináře i ostatní setkání s Tebou jsou pro mě vždycky velkou inspirací. Líbí se mi Tvůj individuální přístup a terapie "šité přímo na míru" dle toho, co každý potřebuje. Konstelace, kterou jsem na semináři měla byla hodně hluboká a očistná. Myslím, že její efekt, bude dobíhat delší dobu. Uklidňuje mě, že když na své životní cestě dojdu na jakousi pomyslnou křižovatku, tak existují lidé, jako Ty, kteří mě v této fázi kousek doprovodí, abych snadněji, ale zároveň opravdověji prošla touto životní etapou. Jsi pro mě v tomto odborník, který to dělá s láskou, citem a odborností. S díky.
Petra
Milá Evi, chtěla bych ti poděkovat za úžasný seminář a také za moji konstelaci. Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a přišlo mi to velmi zajímavé a hlavně přínosné pro život. Určitě se zúčastním i nějakého dalšího semináře. Vždy jsem si myslela, že to, že mě partneři opouštějí beze slova je jen a pouze moje vina a že to značí, že jedině já jsem ta špatná, ale vidím, že za tím může být i něco víc v dávnější minulosti a není nutně chyba jen na mojí straně. Ze začátku jsem cítila úlevu a štěstí (po semináři) a pak velké dojetí a teď mám v sobě pořád myšlenku, že chci se věnovat sobě, tomu svému vnitřnímu dítěti a přijde mi to v tuto chvíli hrozně moc primární a příjemné... i když si myslím, že to bude běh na dlouhou trať...Takže ještě jednou díky.
Lidka

 Tento seminář je pro zvídavé, ale nikoliv jen zvědavé. Je to silná emoční zkušenost, kdy se dotknete nejen hluboce zakořeněných podvědomých názorů a motivů, ale můžete vnímat i emoční bolest z minulosti, která je s nimi spojená. Ne proto, abyste znovu zbytečně trpěli, ale proto, aby tato bolest mohla být viděna a uzdravena a již více neovlivňovala negativně váš život. Pokud jste tedy pouze zvědaví a nejste ochotni cítit to, co je ve vás opravdu skryto, raději zůstaňte doma :)
Vítáni jsou však všichni odvážní, kteří se nebojí nahlédnou hluboko do sebe a do svých (i třeba bolavých) pocitů a díky pochopení uzdravovat a nově řídit svůj život.

A že jste na semináři již byli? Tím lépe. Pojďte se podívat do ještě větší hloubky sebe sama a uvidět další vrstvy, které vám zrcadlí vaše vztahy. Je to cesta, na které můžete vždy něco nového objevit. 

Bude mi ctí vás provést vašim vnitřním světem a poodhalit jeho tajemství. Projít s vámi kus této cesty směrem k šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Když totiž porozumíte vnitřním motivům a silám, které jsou skryty ve vašem nevědomí, tyto síly se z nepřátel mohou stát mocnými spojenci, kteří jsou pozitivním přínosem pro celý váš další život i váš partnerský vztah.

Jdete do toho se mnou?
Tak neváhejte, klikněte na žluté tlačítko dole a přihlaste se na seminář.

Těším se na Vás!

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

PS: Jako dárek navíc ZDARMA získáte karty POZNEJ SE 
~ off-line aplikaci pro hlubší porozumění sobě i životu ~

Nejste si ještě jisti? Přečtěte si další REFERENCE
a nebo PŘÍBĚHY ZE SEMINÁŘŮ

PS1: Můžete si také poslechnout moji on-line přednášku Partner jako dokonalé zrcadlo , Partneři jako spojené nádoby nebo Harmonie vztahu. Teorie však nikdy nenahradí praxi, prožitek a hlubokou zkušenost.
Pokud tedy chcete skutečnou změnu, nestačí o ní pouze číst, poslouchat a přemýšlet.