PERSÓNA A BYTOSTNÉ JÁ

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

Být sám sebou, být pravdivý, být autentický. Žít naplněný a smysluplný život.

Každý si snad někdy řekl, že právě tak chce žít. Co to ale přesně znamená? A jak se tím stát? Kolikrát jsme si už mysleli, že víme, kdo jsme nebo jací jsme, aby nám život za chvíli či delší čas ukázal, že věci se mají jinak? Každý kdo hledá sám sebe se nad těmito otázkami někdy zamyslel.

PERSÓNA se začíná formovat hned na začátku našeho života. Vztahuje se k tomu, co se děje kolem nás a vyhodnocuje, jak se máme přizpůsobit, abychom co nejlépe přežili. A vše bytostné v nás, co neseme, ale nehodí se jí do krámu, tak od nás odřízne a schová hluboko do tmy. Zapomene, že je jen ořezaný kousek, co z nás zbyl a přesvědčí sama sebe, že je celistvá a opravdová právě taková, jakou se stala. A toto nám v průběhu našeho vývoje udělá mnohokrát. Začne si sama o sobě myslet, že je autentická a pravdivá, při tom je jen jakýsi kousek toho celistvého, čím jsme v naší opravdovosti a hloubce. Je jen biologickou funkcí přizpůsobení.

Ve své původní podobě nemá žádný konkrétní tvar, je schopna přirozeně reagovat na vše, co přichází. Je plastická. A tím i nejefektivnější v tom, jak správně reagovat na okolní život. To ale vidíme jen málokdy. Problémem není její schopnost přizpůsobit se, tu velmi potřebujeme, ale to, že v tomto přizpůsobení příliš zatuhla, stala se zkostnatělou a neflexibilní a není již schopna se dostatečně přizpůsobit nově se měnícím podmínkám. Díky tomu zůstáváme zatuhlí v reakcích na podněty, které se staly někdy v minulosti.

Navíc jsme trvale odpojeni od celého spektra vnitřních kvalit, které by se nám v současnosti hodily, chránily nás či  naplňovaly. Abychom se dostali k původnímu flexibilnímu tvaru persóny, který je schopen reagovat na aktuální podmínky tady a teď, je třeba sebereflexe a schopnosti uvidět, jak moc nás ovlivňuje a v čem zatuhla. Jak moc jsme s ní identifikovaní. Když najdeme odvahu a tuto sebereflexi podstoupíme, začneme vidět její nastavení, které se postupně rozpustí a pomaloučku a polehoučku získáme přístup k naší opravdovosti, k jádru naší psýché – našemu BYTOSTNÉMU JÁ.

Setkání se s bytostným Já může znamenat obnovu života, tvořivý životní elán a novou duchovní orientaci, díky níž je všechno plné života a vůle k novému.

Když se člověk svěří vedení svého nevědomí, může dostat takový dar, takže život jenž byl zatuchlý a nudný, začne být najednou bohatý a je nekončícím vnitřním dobrodružstvím plným tvořivých možností.

Abyste lépe uviděli nepružné nastavení vaší persóny, mohli postupně rozpustit identifikaci, kterou s ní máte a udělali kroky směrem k prožívání vaší celistvosti v bytostném Já, připravila jsem pro vás

výukový, prožitkový a sebepoznávací konstelační seminář

PERSÓNA A BYTOSTNÉ JÁ
12. - 13. října 2019 (Praha)

Tento seminář bude jiný, než jaký u mě znáte. Bude samozřejmě také prožitkový a konstelační, ale téma archetypální energie "persóny" a "bytostného Já" si žádá určité teoretické porozumění pro hlubší zpracování tohoto tématu. Proto jsem obohatila seminář o teoreticko-výukovou část

Co říkají účastníci seminářů?

Ahoj Evi, ještě jednou děkuji za kvalitní a silný seminář. Moje pocity klidu tak zesílily, že bych nikdy nevěřila, že se takto budu cítit. Hlavně, že vůbec budu cítit !!! Po prožití pocitu radostného miminka jako bych se osvobodila z nějakého zakletí. Cítím se lépe, některé věci dělám jinak a některé vůbec neřeším a přesto jsem v pohodě. Poznávám, kdo jsem já a to je moc cenné. Opravdu obdivuju Tvoji schopnost pracovat s lidmi, rychlost reakce a naladění. S láskou Ali
Alena
Ahoj Evi, díky moc za náročný a velmi inspirující seminář. Bylo to pro mě hodně emočně náročné, ale cítím se teď povzbuzený, posílený a cítím najednou i více vitální energie. Zážitek to byl pro mě hodně silný. Leccos asi bude muset ještě "dosednout", ale jsem vděčný za podněty, které jsem pro svůj život mohl dostat. Oceňuji tvoji přímost, kdy nechodíš kolem horké kaše a jdeš přímo k jádru věci. Máš úžasné empatické schopnosti a intuici. Přeju ti hodně požehnání pro tvůj život a skvělou práci, kterou pro lidi děláš. Měj krásný den
Martin
Ahoj Evo, chtěla bych Ti poděkovat za Tvoji práci a semináře, které mi ukazují nový rozměr chápání emocí a sama sebe. První seminář byl pro mě zlomový, otevřela se mi nová možnost, jak nahlédnout na životní situace, pocity a prožívání. Nad svými emocemi jsem se začala zamýšlet z jiného úhlu pohledu. Zapomenutá traumata, která mi dlouhodobě ovlivňovala života byla najednou viděna a pochopena. Tato práce je velkou investicí a jsem přesvědčená, že i když to není cesta bezbolestná, stojí to za to.
Petra

Seminář je pro vás správným krokem kupředu když:

*toužíte žít smysluplný vnitřní život nezávisle na vnějších okolnostech
*chcete se spojit s vašimi kvalitami, na které jste už dávno zapomněli
*toužíte po větší autentičnosti a celistvosti
*už vás nebaví hrát omezující hry, které jste se naučili kdysi dávno a nic nového vám nedávají
*chcete mít opravdovější a vřelejší vztah k sobě samému
*cítíte se zkostnatělí a zaseknutí
*máte odvahu podívat se na sebe tam, kde si lžete a hrajete hry a být k sobě pravdivější
*chcete umět na život a jeho okolnosti reagovat pružnějším a více účinným způsobem
*láká vás více poznat sebe sama, méně se soudit  
  a vybudovat si k sobě hlubší, srdečnější a upřímnější vztah
*hledat uspokojení a štěstí ve vnějším světě vám přestalo dávat smysl
*máte v životě vše co jste si přáli, přesto se necítíte naplnění a celiství
*hledáte hlubší smysl života 

Tento seminář je pro zvídavé, ale nikoliv jen zvědavé. Je to silná emoční zkušenost, kdy se dotknete nejen hluboce zakořeněných podvědomých názorů a motivů, ale můžete vnímat i emoční bolest z minulosti, která je s nimi spojená. Ne proto, abyste znovu zbytečně trpěli, ale proto, aby tato bolest mohla být viděna a uzdravena a již více neovlivňovala negativně váš život. Pokud jste tedy pouze zvědaví a nejste ochotni cítit to, co je ve vás opravdu skryto, či vás zajímá pouze teorie, raději zůstaňte doma :)

Vítáni jsou však všichni odvážní, kteří se nebojí nahlédnou hluboko do sebe a do svých (třeba i bolavých) pocitů a díky pochopení uzdravovat a nově řídit svůj život.

Pojďme společně učinit první kroky na vaší cestě. A že už po této cestě nějakou dobu jdete? Pak jistě víte, že v nás je toho mnoho a že je vždy co nového objevovat. Přijďte tedy udělat další krok (třeba klidně sto padesátý) na pouti integrace a hlubšího pochopení sebe a života.

Bude mi ctí vás provést vašim vnitřním světem a poodhalit jeho tajemství. Projít s vámi kus této cesty směrem k šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Když totiž porozumíte vnitřním motivům a silám, které jsou skryty ve vašem nevědomí, tyto síly se z nepřátel mohou stát mocnými spojenci, kteří jsou pozitivním přínosem pro celý váš další život.

Jdete do toho se mnou?
Pokud ano, mám radost, že se s vámi setkám. 
Tak neváhejte, klikněte na žluté tlačítko dole a přihlaste se na seminář.

Těším se na vás!

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

PS: Jako dárek navíc ZDARMA získáte karty POZNEJ SE 
~ off-line aplikaci pro hlubší porozumění sobě i životu ~

Nejste si ještě jisti? Přečtěte si další REFERENCE
a nebo PŘÍBĚHY ZE SEMINÁŘŮ

PS1: Můžete si také poslechnout moji on-line přednášku Jsi svůj zdroj. Teorie však nikdy nenahradí praxi, prožitek a hlubokou zkušenost. Pokud tedy chcete skutečnou změnu, nestačí o ní pouze číst, poslouchat a přemýšlet.