SMRT A ZNOVUZROZENÍ
(výukový, prožitkový a konstelační seminář)
29.února - 1.března 2020

Smrt a znovuzrození jsou s námi každý den - každý den se někdo (něco) rodí a někdo (něco) umírá. Umírá mnoho našich buněk a objevují se nové. Umírají naše názory, iluze, umírá den, aby se zrodila noc. Vše co končí, se již nevrací. Nikdy to není stejné, i když se to může podobat. Je to neustálý koloběh.  Všichni to víme. Je to tak přirozené. Přesto s tím nejsme vyrovnáni. Přesto nás to děsí. To nové, neznámé, definitivní. 
 
Ale dokud se bojíme smrti, pořád se před ní chráníme. A žijeme potom vůbec? Nebo jen  před smrtí utíkáme, až jí na konci života padneme do náručí, aniž bychom ho doopravdy prožili? Myslím, že odpověď je zřejmá. 
Dokud se nevyrovnáme se smrtí, nebudeme opravdu žít. A je jedno, kolik nám je let. 
 
Myslím, že život stojí za to, i když už ho před sebou nemáme mnoho. Pokud ho tedy opravdu žijeme. Protože někdy na plno prožitý den je víc, než prázdný rok. Proto Vás zvu k hlubšímu zkoumání toho, jak se smrtí máte.
 

Tento seminář bude jiný, než jaký u mě znáte. Bude samozřejmě také prožitkový a konstelační, ale protože téma smrti a života je  rozsáhlé, tak si žádá určité porozumění. Proto jsem obohatila seminář o teoreticko-výukovou část. Pokud se chcete přihlásit, můžete tak učinit na přihlášce níže :) Těším se!

 • Rezervuji si místo na víkendovém (výukovém, prožitkovém a konstelačním)
  semináři SMRT A ZNOVUZROZENÍ
 • Chci lépe porozumět tématu smrti a znovuzrození 
 • Přijdu o víkendu 29.února-1. března 2020 na seminář v Praze (sobota 10-19 hodin, neděle 9-18 hodin). Na semináři se vytvoří skupina, která pracuje jako jeden energetický celek. Souhlasím s tím, že se zúčastním semináře oba dva dny v předem stanovené časy. Dřívějším odchodem narušuji energii skupiny a tedy i celý průběh semináře. 
 • Možnost ubytování a další propozice k semináři najdu ZDE
 • Místo je definitivně rezervováno až po úhradě kurzovného. Předběžná rezervace místa je držena 7 dní a pokud není potvrzena, může být nabídnuta dalšímu zájemci.
 • Kurzovné 2000 Kč uhradím na č.ú.1233096001/5500 (Raiffeisenbank), v.s.uveden ve faktuře nebo mohu využít on-line platební převod či platbu kartou níže.
 • Pokud potřebuji platit ze Slovenska slovenským vnitrostátním převodem v Eurech,
  kurzovné 81 Euro převedu na č.ú.2000064070/8330 (Fiobank Slovensko),
  IBAN: SK04 8330 0000 0020 0006 4070 , SWIFT:  FIOZSKBA  
  také nejpozději do 7 dní, variabilní symbol je uveden na faktuře.
  Mezinárodní převod není akceptován.
 • Seznámil/a jsem se s obchodními podmínkami.