VENUŠE, LUNA A LILITH
(3 tváře ženy)

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

Venuše, Luna a Lilith - 3 bohyně a 3 archetypy (pravzory) ženské energie. Jsou součástí psýché každého člověka a jejich nastavení a to, jestli o nich víme, jak je známe, jestli jsme s nimi vyrovnáni a jak s nimi zacházíme, velmi ovlivňuje kvalitu našeho života. A to ať už jsme žena či muž. Žena je ženou a proto je dost zřejmé, že na ni tyto archetypy působí velmi silně a ovlivňují to, jaký má k sobě vztah a jak vnímá a žije své ženství. Jestli si ho užívá naplno a umí se pohybovat a tančit v jeho odlišných barvách a odstínech. Jestli je pro ni dostupné nebo leží ladem a je spíše prokletím nebo nádherným darem.

Ale proč jsou tyto pravzory důležité i pro muže? Protože muž má v sobě také ženskou energii. A to v podobě své animy (vnitřní ženy), která je celou jeho polovinou a je součástí jeho nevědomí. A to i když je tak ponořená v jeho psýché, že si jí muž nemusí být vůbec vědom. Ovlivňuje jeho pocity, pudovost, intuici a nejen jeho vztah k sobě samému, ale také porozumění ženám a to, jestli s nimi navazuje a udržuje harmonické vztahy. Jednoduše se dá říct, že jaký má muž vztah se svojí animou (ať už vědomý nebo nevědomý), takový je jeho vztah s ostatními ženami.

Proto je poznání těchto psychických pravzorů, které v sobě nese každá lidská bytost stejně tak důležitá jak pro ženy, tak pro muže.

Tyto bohyně, které žijí jako naše součásti mohou být pro nás požehnáním i skvělými pomocníky. Pokud o nich však nevíme nebo jim nerozumíme či s nimi nejsme vyrovnáni takovými, jaké ve skutečnosti jsou, leckdy nám své dary nemohou plně předat a dokonce se mohou jejich temné stránky otočit proti nám. Mohou se stát zdrojem těžkostí, jejichž příčina nemusí být na první pohled zřejmá právě proto, že sahá hluboko do našeho nevědomí.

Lilith symbolizuje duchovní energii prvopočátku. Nese v sobě divokou, nezkrotnou a vášnivou energii. Instinkty, pudy a také schopnost se s nimi vyrovnat. Také v sobě obsahuje dovednost být absolutně upřímná a pravdivá, být vždy sama sebou. A to i za cenu, že bude nepřijata. 

Venuše je symbolem mladé krásné smyslné ženy. Tradičně je patronkou lásky, vztahů a také estetiky a umění. Ale přesahuje tento význam. Ona totiž představuje vše, čím člověk miluje život. Představuje spokojenost se stavem věcí, jaké jsou.

Luna je nejen symbolem mateřství, ale také naší emocionality. Stejně jako zacházíme s naší lunou, tak zacházíme s našimi pocity. Umění zacházení správě s naší lunou nám může pomoci být více vyrovnáni s naší vlastní matkou, ale také lépe umět zacházet s emocionalitou našich dětí. A tím se stát lepšími matkami či se vyrovnat s tím, jaké matky ve skutečnosti jsme (či bychom mohly být).

Pokud vás láká hlubší poznání sebe sama. Pokud chcete v sobě tyto nádherné pravzory lépe poznat, spřátelit se s nimi a hlouběji objevit jejich dary, zvu vás na nový 

výukový, prožitkový a sebepoznávací konstelační seminář

VENUŠE, LUNA A LILITH
24. - 25. červenec 2021 (Praha)

Tento seminář bude, jak u mě znáte, prožitkový a konstelační, ale protože téma intuitivního vnímání je poměrně rozsáhlé a ve škole se o něm neučíme, tak si žádá určité porozumění. Proto jsem obohatila seminář o teoreticko-výukovou část

Co říkají účastníci seminářů?

Ahoj Evi, díky moc za náročný a velmi inspirující seminář. Bylo to pro mě hodně emočně náročné, ale cítím se teď povzbuzený, posílený a cítím najednou i více vitální energie. Zážitek to byl pro mě hodně silný. Leccos asi bude muset ještě "dosednout", ale jsem vděčný za podněty, které jsem pro svůj život mohl dostat. Oceňuji tvoji přímost, kdy nechodíš kolem horké kaše a jdeš přímo k jádru věci. Máš úžasné empatické schopnosti a intuici. Přeju ti hodně požehnání pro tvůj život a skvělou práci, kterou pro lidi děláš. Měj krásný den
Martin
Ahoj Evo, chtěla bych Ti poděkovat za Tvoji práci a semináře, které mi ukazují nový rozměr chápání emocí a sama sebe. První seminář byl pro mě zlomový, otevřela se mi nová možnost, jak nahlédnout na životní situace, pocity a prožívání. Nad svými emocemi jsem se začala zamýšlet z jiného úhlu pohledu. Zapomenutá traumata, která mi dlouhodobě ovlivňovala života byla najednou viděna a pochopena. Tato práce je velkou investicí a jsem přesvědčená, že i když to není cesta bezbolestná, stojí to za to.
Petra
Ahoj Evi, ještě jednou děkuji za kvalitní a silný seminář. Moje pocity klidu tak zesílily, že bych nikdy nevěřila, že se takto budu cítit. Hlavně, že vůbec budu cítit !!! Po prožití pocitu radostného miminka jako bych se osvobodila z nějakého zakletí. Cítím se lépe, některé věci dělám jinak a některé vůbec neřeším a přesto jsem v pohodě. Poznávám, kdo jsem já a to je moc cenné. Opravdu obdivuju Tvoji schopnost pracovat s lidmi, rychlost reakce a naladění. S láskou Ali
Alena

Seminář pro vás přináší své dary pokud

*se chcete stát vědomějším ve vašem životě
*spřátelit se s 3 vnitřními archetypy ženství a odhalit tak v sobě jejich dary
*poznat, jestli tyto 3 arechetypální součástí vaší psýché spolupracují nejen s vámi, ale také jestli       spolupracují vzájemně mezi sebou
pokud jste žena chcete
*být vědomější ve svém ženství
*uvidět, jak vám okolí a muži zrcadlí vaše ženství a ženské aspekty, kterých si  nejste vědoma
   a naučit se s těmito aspekty lépe zacházet
*přestat se bát své ženské energie
*více vědomě a láskyplně zacházet se svým ženstvím
*aby s vámi muži zacházeli lépe a s větším respektem
*najít větší rovnováhu mezi různými aspekty vašeho ženského já
pokud jste muž chcete
*lépe poznat svoji animu
*uvidět, jak vám ženy ve vašem životě zrcadlí nevědomé stránky vaší animy 
*lépe a vědoměji zacházet s ženami ve vašem životě
*lépe a vědoměji utvářet své partnerské vztahy a vztahy s ženami obecně

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

Tento seminář je pro zvídavé, ale nikoliv jen zvědavé. Je to silná emoční zkušenost, kdy se dotknete nejen hluboce zakořeněných podvědomých názorů a motivů, ale můžete vnímat i emoční bolest z minulosti, která je s nimi spojená. Ne proto, abyste znovu zbytečně trpěli, ale proto, aby tato bolest mohla být viděna a uzdravena a již více neovlivňovala negativně váš život. Pokud jste tedy pouze zvědaví a nejste ochotni cítit to, co je ve vás opravdu skryto, či vás zajímá pouze teorie, raději zůstaňte doma 🙂

Vítáni jsou však všichni odvážní, kteří se nebojí nahlédnou hluboko do sebe a do svých (třeba i bolavých) pocitů a díky pochopení uzdravovat a nově řídit svůj život.

Pojďme společně učinit první kroky na vaší cestě. A že už po této cestě nějakou dobu jdete? Pak jistě víte, že v nás je toho mnoho a že je vždy co nového objevovat. Přijďte tedy udělat další krok (třeba klidně sto padesátý) na pouti integrace a hlubšího pochopení sebe a života.

Bude mi ctí vás provést vašim vnitřním světem a poodhalit jeho tajemství. Projít s vámi kus této cesty směrem k šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Když totiž porozumíte vnitřním motivům a silám, které jsou skryty ve vašem nevědomí, tyto síly se z nepřátel mohou stát mocnými spojenci, kteří jsou pozitivním přínosem pro celý váš další život.

Jdete do toho se mnou?
Pokud ano, mám radost, že se s vámi setkám. 
Tak neváhejte, klikněte na žluté tlačítko dole a přihlaste se na seminář.

Těším se na vás!

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

PS: Jako dárek navíc ZDARMA získáte karty POZNEJ SE 
~ off-line aplikaci pro hlubší porozumění sobě i životu ~

Nejste si ještě jisti? Přečtěte si další REFERENCE
a nebo PŘÍBĚHY ZE SEMINÁŘŮ

PS1: Můžete si také poslechnout moji on-line přednášku Cesta moudré ženy nebo Tajemství zrcadlení. Teorie však nikdy nenahradí praxi, prožitek a hlubokou zkušenost. Pokud tedy chcete skutečnou změnu, nestačí o ní pouze číst, poslouchat a přemýšlet.