HOJNOST A PROSPERITA

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

Co je to hojnost? A co prosperita? Mnoho lidí si za těmito slovy představí peníze, jejich nadbytek a neustálý přísun. A samozřejmě i to je pravda a patří to k tématu. Když se však zaměříme na hojnost a prosperitu obecně, co to vlastně je? Žijeme opravdu vždy v hojnosti, když máme nadbytek peněz a naše příjmy se neustále zvyšují? Ve finanční hojnosti ano. Když nám však chybí naplněnost ve vztazích nebo nejsme realizováni a nemůžeme dělat to, co nás baví, cítíme se v hojnosti a naplněni? Nebo prožíváme pocity prázdnoty i když máme kapsy plné peněz? Nebo naopak, užijeme si našeho skvělého vztahu, který je zdrojem velkého citového naplnění, když nemáme na splátku hypotéky a tlačí nás finanční těžkosti?

Hojnost je vnitřní a vnější stav naplněnosti, kdy máme všeho tak akorát, abychom se cítili dobře, prosperovali a rostli. Hojnost není jenom dostatek peněz. Je to mnohem víc. Je to dostatek přítomnosti jakékoliv kvality, kterou v životě toužíme mít, v takové míře, jakou potřebujeme. Když jí máme málo nebo jsme naopak přehlceni, ani jedno nám neprospívá.

Abychom byli v životě spokojeni, potřebujeme vytvářet hojnost a prosperitu v různých oblastech našeho života. Když nám bude v některé oblasti chybět, pocítíme to a odrazí se to i v oblastech ostatních. Existují lidé, kteří mají navenek všeho hodně a přesto neprožívají stavy hojnosti. Něco jim chybí a nic jim není dost. Potom existují lidé, kteří mají relativně málo oproti ostatním, cítí se však přesto naplněni. Jak je toto vůbec možné?

Je to tím, že prožitek hojnosti velmi záleží na našem vnitřním nastavení. Pokud v sobě máme zakódovány vnitřní pocity a nastavení hladu, strachu z nedostatku a chudoby, nebudeme se cítit naplněni ani v době, kdy se nám ve vnějším hmotném světě bude velmi dobře dařit. Na toto nastavení není lékem zbohatnout a někdy díky němu zbohatnout ani nejde. Když se však přenastavíme uvnitř a toto nastavení změníme, budeme život prožívat nejen více v hojnosti, ale také se nám v něm bude více prakticky dařit. Budeme schopni více prosperovat a vytvářet si úžasnější a naplněnější život jak v hmotné, tak citové rovině.

Ať už je vaše objektivní situace jakákoliv, pokud máte pocit, že vám ke spokojenosti něco chybí, že máte něčeho málo, že něčeho potřebujete více, tak nežijete v hojnosti. Potom je dobré ponořit se do vnitřního světa a objevit příčinu tohoto nastavení. 

Chcete se společně se mnou vydat na tuto dobrodružnou cestu?

Potom vás srdečně zvu na můj víkendový
prožitkový a sebepoznávací konstelační seminář

HOJNOST A PROSPERITA
19.-20.května 2018 (Praha)

A co na semináři získáte?

*poznáte více sama sebe a to, čím si bráníte žít život v hojnosti a prosperitě
*porozumíte tomu, kde se právě na své cestě hojnosti a prosperity nacházíte
*zjistíte, jestli máte kompas nastavený správně, jdete správným směrem a jestli v cíli opravdu naleznete to, po čem toužíte
* uvidíte, jak vaše vnitřní obrazy a nastavení, které pochází z vaší (často generační) minulosti působí ve vašem životě a zastavují či zpomalují tak vaše kroky nebo mezi vámi a vašimi sny dělají neprostupnou zeď.
* díky příběhům ostatních účastníků hlouběji porozumíte tomu, jak je to s hojností v životě a proč to někde vázne a někde naopak proudí.
*hlubokým prožitkem pochopíte některé životních principy a nastavení, díky kterým pro vás bude snazší uvědomit si, kde zrovna jste a začít měnit váš život směrem k větší hojnosti a prosperitě.

Nečekejte zázračné řešení a zbohatnutí kouzelným lusknutím prstů. Ani zaručený návod na život. Abychom se naladili na hojnost a prosperitu, je to postupný proces růstu a učení. Záleží na každém z nás. A nikdo ho za nás neprojde. Zde můžete otevřít dveře a vydat se správným směrem sama k sobě.


Co říkají účastníci  seminářů?

Evi, chci ti moc poděkovat za mou konstelaci. Od ní cítím, že ta šíleně bolavá a zubožená část mojí duše je doslova "osvobozena". Je úžasné, co děláš! Díky. Velké díky.

Markéta

Ahoj Evi, díky moc za náročný a velmi inspirující seminář. Bylo to pro mě hodně emočně náročné, ale cítím se teď povzbuzený, posílený a cítím najednou i více vitální energie. Zážitek to byl pro mě hodně silný. Leccos asi bude muset ještě "dosednout", ale jsem vděčný za podněty, které jsem pro svůj život mohl dostat. Oceňuji tvoji přímost, kdy nechodíš kolem horké kaše a jdeš přímo k jádru věci. Máš úžasné empatické schopnosti a intuici. Přeju ti hodně požehnání pro tvůj život a skvělou práci, kterou pro lidi děláš. Měj krásný den

Martin

Ahoj Evi, ještě jednou děkuji za kvalitní a silný seminář. Moje pocity klidu tak zesílily, že bych nikdy nevěřila, že se takto budu cítit. Hlavně, že vůbec budu cítit !!! Po prožití pocitu radostného miminka jako bych se osvobodila z nějakého zakletí. Cítím se lépe, některé věci dělám jinak a některé vůbec neřeším a přesto jsem v pohodě. Poznávám, kdo jsem já a to je moc cenné. Opravdu obdivuju Tvoji schopnost pracovat s lidmi, rychlost reakce a naladění. S láskou Ali

Alena

Ahoj Evi, nakonec mi to nedalo a píšu, chci Ti poděkovat za citlivé a zároveň jisté provedení konstelacemi, jsem rád, že v okamžiku, kdy ve mě uzrál čas, mě, vlastně nás žena nasměrovala k Tobě. Ještě jednou děkuji, a za sebe konstatuji DOBRÁ PRÁCE.

František

Tento seminář je pro zvídavé, ale nikoliv jen zvědavé. Je to silná emoční zkušenost, kdy se dotknete nejen hluboce zakořeněných podvědomých názorů a motivů, ale můžete vnímat i emoční bolest z minulosti, která je s nimi spojená. Ne proto, abyste znovu zbytečně trpěli, ale proto, aby tato bolest mohla být viděna a uzdravena a již více neovlivňovala negativně váš život. Pokud jste tedy pouze zvědaví a nejste ochotni cítit to, co je ve vás opravdu skryto, raději zůstaňte doma 🙂 

Vítáni jsou však všichni odvážní, kteří se nebojí nahlédnou hluboko do sebe a do svých (i třeba bolavých) pocitů a díky pochopení uzdravovat a nově řídit svůj život.

Bude mi ctí vás provést vašim vnitřním světem a poodhalit jeho tajemství. Projít s vámi kus této cesty směrem k šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Když totiž porozumíte vnitřním motivům a silám, které jsou skryty ve vašem nevědomí, tyto síly se z nepřátel mohou stát mocnými spojenci, kteří jsou pozitivním přínosem pro celý váš další život.

Jdete do toho se mnou?

Pokud ano, potom klikněte na žluté tlačítko dole a přihlaste se na seminář.

Těším se na vás!

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

PS: Jako dárek navíc ZDARMA získáte karty POZNEJ SE 
~ off-line aplikaci pro hlubší porozumění sobě i životu ~

Nejste si ještě jisti? Přečtěte si další REFERENCE
a nebo PŘÍBĚHY ZE SEMINÁŘŮ

PS1: Můžete si také poslechnout moji on-line přednášku Život v hojnosti. Teorie však nikdy nenahradí praxi, prožitek a hlubokou zkušenost. Pokud tedy chcete skutečnou změnu, nestačí o ní pouze číst, poslouchat a přemýšlet.