Před nedávnem byl velmi vyčerpán z práce a potýkal se s nějakými tématy, se kterými si nevěděl rady a tak se rozhodl paní Evu znovu vyhledat a navštívit. Tyto konzultace a práce paní Evy na něj měly a mají velmi pozitivní vliv. Jednou když jsme řešili nějaká témata v rámci našeho vztahu a stále jsme naráželi na určitou situaci, která mě trápila a já už nevěděla kudy kam, co více pro to mám udělat, vždyť se tak snažím… a stále jsme v tom oba zacykleni… a já už jsem bezradná. Tak mi navrhl, co kdybychom se na to téma oba šli podívat každý zvlášť k paní Evě, a uvidíme, co se potom bude dít. Já se tomu ze začátku, zvyklá pomoci si vždy sama, bránila. Ale když už jsem z toho byla opravdu vyčerpaná, tak jsem si řekla, proč vlastně ne, aspoň uvidím, jak pracuje a jestli to tedy opravdu pomáhá, jak tvrdí manžel, že vlastně nemám co ztratit, ba naopak. Také jsem si říkala, že je dobré převzít odpovědnost sama za sebe a pracovat na sobě i třeba prostřednictvím někoho jiného, zvláště když se ty možnosti nabízejí.

Hned po první návštěvě u paní Evy jsem cítila určité změny a téma, které jsme doma řešili se najednou začalo opravdu hýbat a vzduch se začal projasňovat. Toto téma byla zrovna dobré zpracovat z více pohledů a nebylo to jen o jedné návštěvě, ale každou návštěvou se děly doslova zázraky. Není to o tom, že přijdete domů a najednou je vše jiné a téma, které Vás trápilo je zpracováno a vyčištěno, ale konkrétně u mě to působí opravdu rychle a změny cítím, sotva od paní Evy odejdu. Toto konkrétně záleží na tom, do jaké míry je člověk otevřen a má touhu danou situaci vyřešit a je tomu plně upřímně otevřen. Můj muž má kolem sebe vybudováno hodně ochranných vrstev, aby ho nevyčerpávali lidé z práce a tak si k sobě jen tak blízko někoho nepustí, tudíž změny po návštěvě u paní Evy nepociťuje hned, ale čas to vždy ukáže.

Manžel od té doby na sobě díky návštěvám u paní Evy udělal velký kus práce, ušel kus cesty, udělal určitá rozhodnutí v rámci své práce, kterým se dlouho bránil a náš vztah neustále nabírá nových krásných rozměrů. Od tohoto času jsem se rozhodla paní Evu navštěvovat častěji i já a dívat se na témata, která se v mém životě objeví a které bych ráda zpracovala, když je ta možnost, protože ty posuny velmi cítím a můj život se tak stává svobodnějším a tak nějak lehčím a radostnějším. Je právě skvělé, když např. v partnerském vztahu na tom pracují oba a oba si chodí zpracovávat a léčit svá témata, ať už osobní, pracovní anebo partnerské, sexuální atp. O to větší rychlost to pak vše je. Je úžasné ty změny pozorovat, jak se díky tomu stáváte více a více svobodnější a Váš život již není zatěžkáván a ovlivňován např. negativními vzorci, které získáme v dětství, či rodovou karmou, z min. životů atp. To by člověk opravdu neřekl a kolikrát nevěřil, co vše nás ovlivňuje a co vše na nás má v našem současném životě vliv, či jaké energie nás obklopují a potajmu ovlivňují. V rámci partnerského vztahu je tato metoda právě opravdu úžasná, protože se pak posouváte společně a váš vztah se stává stále více harmonickým a naplněným.

Když jsou v nějakém vztahu neshody či jednoho něco trápí… nebo nás partner něčím neustále štve, tak nám většinou nastavuje zrcadlo a ukazuje nám tím, co si máme mi sami zpracovat. Co tam máme zkovaného pod povrchem, kam sami nevidíme anebo si myslíme, že už to máme dávno vyřešené… Ale přitom je to právě partner, kdo nás neustále něčím irituje… často nám tím právě jen něco zrcadlí, na co je dobré se zaměřit a zpracovat. Jak u nás, tak často i u partnera. Jedna ze skvělých možností, jak si dané věci zpracovat a vyřešit a podívat se pod povrch, tak je právě díky metodě, s jakou pracuje paní Eva Marvánová. Na mě to tedy funguje opravdu úžasně a ty změny, které to přináší, jak u mě, tak i u manžela a v našem vztahu, jsou prostě báječné 🙂 Také mi trvalo, než mi došlo, že to není ani tak o partnerovi, ale o převážně o mně – proč se mi to děje a co mi to má říct, že já si to mám v prvé řadě zpracovat. Vše osvětlit mi pomohla právě vždy návštěva u paní Evy.

Velmi mě baví chodit se dívat na různá témata, co se tam vždy pod povrchem objeví. Např. to, že máte trauma řídit auto a při jízdě i jako spolujezdec pociťujete určité úzkosti… tak i to se dá krásně zpracovat a vyléčit a to pouze tím, že se na to podíváte společně s paní Evou, rozkryjete danou mozaiku a ona Vám dané téma pomůže zpracovat a zvědomit. Vy při tom jen pozorujete, co se vše začne rozkrývat, např. co se skrývá pod fobií řídit automobil - od té doby řízení auta miluji, to by mě fakt v životě nenapadlo 🙂

Stejně tak se můžete podívat na vše ve Vašem životě - co Vás trápí, co byste si přáli na sobě zlepšit, s čím si nevíte rady a cítíte se jak v začarovaném kruhu, různá traumata a zranění, vše co se týká zdraví a partnerského soužití, Vaší práce, životní cesty, když se např. nemůžete hnout z místa a nevíte kam dál, když se Vám stále nedaří či se opakuje nějaká situace, stále nemůžete najít toho pravého partnera a nebo si do života přitahujete stále jen ty „špatné a nevhodné“ partnery, kteří Vás jen trápí…. Vše souvisí se vším a vždy záleží na tom, co s tím uděláte a zda se rozhodneme to řešit, či zůstanete stále jen u stěžování, anebo se tomu postavíme čelem a zkusíme díky třeba např. spolupráci s paní Evou, nahlédnout pod povrch a posunout se dál. Je dobré přijmout zodpovědnost sám za sebe a je skvělé, že se vším se dá pracovat a je tu právě tato možnost, jak Váš život udělat radostnějším a šťastnějším. Takže za mě bych paní Evu co nejsrdečněji všem doporučila. Je to investice do sebe sama. Již pomohla dosti mým přátelům, které jsem za paní Evou poslala a jestli bude třeba a čas zase něco ukáže, i já moc ráda paní Evu opět navštívím, podívat se, co překvapivého zase rozkryjeme 🙂  Petra