ON - LINE

Co můžete u konzultace čekat?
Téměř vše co při osobním setkání. Na intuici a ladění nemá vliv vzdálenost ani čas. Vnímám vás a cítím i na dálku. Také si  o vaší situaci budeme popovídat, mapovat ji, nacházet nové úhly pohledu. Dotkneme se vašeho nevědomí, které v sobě nese veškeré stopy minulosti. Můžeme pracovat s otisky, které jsou v paměti vašeho těla, emocí i mysli. Poznat vaše vnitřní osoby a krajiny a díky nim porozumět složitým mechanismům zakořeněným v lidské psýché. Dotknout se světa archetypů. 

Co můžete se  mnou zažít?
❀ navázání vztahu s osobním i kolektivním nevědomím a dialog s ním
❀ zkoumání vnitřních obrazů, osob a krajin
❀ uvolnění emočního náboje a souvisejících systémů přesvědčení
❀ porozumění nevědomým schématům a vzorcům opakujícím se ve vašem životě
❀ práce s tělesnou pamětí a otisky
❀ zrcadlení toho, co vám ukazuje okolní svět
❀ intuitivní ladění, vhledy a zrcadlení
❀ setkání s archetypy, archtypálními obrazy a příběhy
❀ poselství snů
❀ porozumění vnitřnímu příběhu

Jak vybírám postup, který použijeme?
Z mnohaleté zkušenosti a intuitivně. Podle toho, co vyplyne v daném okamžiku při rozhovoru, čeho se dotkneme, co bude živoucí. Často se stává, že člověk přijde s konkrétní představou, co a jak by se přesně mělo dělat. Při hlubším rozhovoru se ale často ukáže, že existuje ještě jiná hlubší podstata problému, kdy k řešení může vést odlišná cesta, než se původně zdálo. Proto je třeba metodu i postup volit flexibilně podle toho, co vyplyne a ukáže se při setkání samotném jako nejlepší možná cesta.

Jak se setkáme? Při videohovoru nejlépe přes Skype nebo Messenger (stačí pokud máte profil na Facebooku).

Objednání: Napište mi na eva@evamarvanova.cz (doporučuji) nebo telefonicky na 777 618 248 
ve všední dny dopoledne. Na telefonu bývám méně dostupná.

Co potřebujete? Klid a soukromí. Je lepší, když máte obrazovku ve vetším formátu. Pokud máte možnost, doporučuji použít počítač spíše než  mobil. Nonverbální komunikace je přínosnou částí setkání, proto doporučuji způsob, kde lépe a více uvidíte. Budete tak mít ze setkání více.

Čas konzultace : 1:30 - 1:45 hodiny (nelze odhadnout předem, je třeba, abyste měl/a čas 1:45 hodiny) Proč je on-line konzultace o něco kratší, než osobní setkání? Na začátku a na konci nám nebere čas vaření čaje, toaleta, oblékání...

Cena: 1600 Kč za setkání

Platba: předem (nejpozději 2 dny před domluveným termínem)
platební kartou nebo on-line bankovním převodem. Po domluvě termínu vám zašlu odkaz na platební formulář

S Evičkou se znám již několik let. Nejprve jsem velice intenzivně navštěvovala její stránky, které byly nevyčerpatelným zdrojem energie a informací, po nějaké době jsem se rozhodla ji oslovit a jelikož nás dělila velká dálka a já byla dost zaneprázdněna domluvily jsme se na "Skype - konzultaci" Už po prvním "sezení" se mi velice ulevilo a hlavně (tehdy jsme řešily téma partnerských vztahů) mi do sebe zapadalo spoustu věcí , jako kamínky mozaiky do obrazu, Pochopila jsem díky jejímu vedení souvislosti a hloubku toho, proč se mi opakovaně ve vztazích nedařilo a dělo se to, co se dělo. Konzultací bylo několik a já jednu po druhé získávala i mnohem více sebejistoty a sebedůvěry, naučila jsem si vážit sebe sama. S Evičkou jsem od té doby zůstala v kontaktu, konzultovala jsem s ní ještě mnoho dalších vrstev, které postupně vyplouvaly na povrch a žádaly si řešení. Mám v ní důvěru a nyní už "automaticky" se obracím o radu, nehledám jinde. Myslím, že mohu říci, že za ta léta už máme i přátelský vztah. Svým přístupem a jednáním je mi velice blízká, nevnucuje žádné teorie, jen navede, aby člověk našel odpovědi sám v sobě a sám sebe i uzdravil. A za to jí moc děkuji!!! Řekla bych, že každý, kdo hledá cestu z bolesti, či trápení, které ho souží, se může s důvěrou obrátit, jen si myslím, že nejdůležitější je v první řadě sám chtít!! Evičce přeji hodně hodně spokojených klientů a andělského požehnání na každém kroku!!!
Hanka