Kdy pro Vás může být CESTA K SOBĚ užitečná?
U témat jako jsou:
❀ sebevědomí, sebepřijetí a sebeláska
❀ partnerské a mezilidské vztahy
❀ hledání vize a smyslu
❀ porozumění sama sobě
❀ orientace v pracovních potížích
❀ vize podnikání (motiv, kudy a kam)
Toto je pouze malý seznam témat, na než se společně můžeme podívat. 

Co můžete se  mnou zažít?
❀ navázání vztahu s osobním i kolektivním nevědomím a dialog s ním
❀ zkoumání vnitřních obrazů, osob a krajin
❀ porozumění vnitřnímu příběhu
❀ hlubinná imaginace
❀ uvolnění emočního náboje a souvisejících systémů přesvědčení
❀ porozumění nevědomým schématům a vzorcům opakujícím se ve vašem životě
❀ práce s tělesnou pamětí a otisky
❀ zrcadlení toho, co vám ukazuje okolní svět
❀ intuitivní ladění, vhledy a zrcadlení
❀ setkání s archetypy, archtypálními obrazy a příběhy
❀ poselství snů

Co můžete u on-line konzultace čekat?
Téměř vše co při osobním setkání. Na intuici a ladění nemá vliv vzdálenost ani čas. Vnímám vás a cítím i na dálku. Také si  o vaší situaci budeme popovídat, mapovat ji, nacházet nové úhly pohledu. Dotkneme se vašeho nevědomí, které v sobě nese veškeré stopy minulosti. Můžeme pracovat s otisky, které jsou v paměti vašeho těla, emocí i mysli. Poznat vaše vnitřní osoby a krajiny a díky nim porozumět složitým mechanismům zakořeněným v lidské psýché. Dotknout se světa archetypů. 

Jak vybírám postup, který použijeme?
Z mnohaleté zkušenosti a intuitivně. Podle toho, co vyplyne v daném okamžiku při rozhovoru, čeho se dotkneme, co bude živoucí. Často se stává, že člověk přijde s konkrétní představou, co a jak by se přesně mělo dělat. Při hlubším rozhovoru se ale často ukáže, že existuje ještě jiná hlubší podstata problému, kdy k řešení může vést odlišná cesta, než se původně zdálo. Proto je třeba metodu i postup volit flexibilně podle toho, co vyplyne a ukáže se při setkání samotném jako nejlepší možná cesta.

Na co se nezaměřuji:
Nepracuji s dětmi a nezaměřuji se primárně na zdravotní stav a zdravotní potíže.  

Jak se setkáme? Při videohovoru nejlépe přes Skype, Messenger (stačí pokud máte profil na Facebooku), Zoom nebo Google Meet.

Objednání: Napište mi na eva@evamarvanova.cz (doporučuji) nebo telefonicky na 777 618 248 
ve všední dny dopoledne. Na telefonu bývám méně dostupná.

Co potřebujete? Klid a soukromí. Je lepší, když máte obrazovku ve vetším formátu. Pokud máte možnost, doporučuji použít počítač spíše než  mobil. Nonverbální komunikace je přínosnou částí setkání, proto doporučuji způsob, kde lépe a více uvidíte. Budete tak mít ze setkání více.

Čas konzultace: 1:30 - 1:45 hodiny (nelze odhadnout předem, je třeba, abyste měl/a čas 1:45 hodiny) Proč je on-line konzultace o něco kratší, než osobní setkání? Na začátku a na konci nám nebere čas vaření čaje, toaleta, oblékání...

Cena: 2000 Kč za setkání
(Děkuji a ať se Vám to mnohonásobně vrátí)

Platba: předem (nejpozději 2 dny před domluveným termínem)
platební kartou nebo on-line bankovním převodem. Po domluvě termínu vám zašlu odkaz na platební formulář. Klasický bankovní převod neakceptuji. 
Tento formulář je vždy stejný také v případě domluvení dalších nových termínů, proto na něj není odkaz zasílán znovu. V případě, že ho potřebujete zaslat znovu nebo se na něco zeptat, prosím napište mi, ráda to udělám. 

Upozornění pro zájemce ze zahraničí: pro platbu konzultace ze zahraničí je možné použít pouze platební kartu. Kvůli mezinárodní legislativě a dopadům z toho plynoucích, mohu službu nabídnout pouze soukromým subjektům, tedy nikoliv firmám (IČO, DIČ). Pokud se se mnou máte zájem setkat (a já se na vás velmi těším), prosím domluvme se na fakturaci pro vás jako pro soukromou osobu. Děkuji za pochopení.

Dobrý deň, Evička, cítim sa veľmi komplexne a odhodlane, všetok tlak, ktorý som v sebe cítila, tam zrazu nie je, je mi ľahko a som vyrovnaná, zatiaľ mám pocit, že so všetkým. Pozorujem aj to, že mam úplne iný pohľad na veci, ktoré som predtým brala ako problém, je to skvelé, ďakujem veľmi pekne ešte raz.
Ivana
S Evičkou se znám již několik let. Nejprve jsem velice intenzivně navštěvovala její stránky, které byly nevyčerpatelným zdrojem energie a informací, po nějaké době jsem se rozhodla ji oslovit a jelikož nás dělila velká dálka a já byla dost zaneprázdněna domluvily jsme se na "Skype - konzultaci" Už po prvním "sezení" se mi velice ulevilo a hlavně (tehdy jsme řešily téma partnerských vztahů) mi do sebe zapadalo spoustu věcí , jako kamínky mozaiky do obrazu, Pochopila jsem díky jejímu vedení souvislosti a hloubku toho, proč se mi opakovaně ve vztazích nedařilo a dělo se to, co se dělo. Konzultací bylo několik a já jednu po druhé získávala i mnohem více sebejistoty a sebedůvěry, naučila jsem si vážit sebe sama. S Evičkou jsem od té doby zůstala v kontaktu, konzultovala jsem s ní ještě mnoho dalších vrstev, které postupně vyplouvaly na povrch a žádaly si řešení. Mám v ní důvěru a nyní už "automaticky" se obracím o radu, nehledám jinde. Myslím, že mohu říci, že za ta léta už máme i přátelský vztah. Svým přístupem a jednáním je mi velice blízká, nevnucuje žádné teorie, jen navede, aby člověk našel odpovědi sám v sobě a sám sebe i uzdravil. A za to jí moc děkuji!!! Řekla bych, že každý, kdo hledá cestu z bolesti, či trápení, které ho souží, se může s důvěrou obrátit, jen si myslím, že nejdůležitější je v první řadě sám chtít!! Evičce přeji hodně hodně spokojených klientů a andělského požehnání na každém kroku!!!
Hanka