SOUCIT A LASKAVOST 

TERMÍN ZRUŠEN
seminář bude přesunut na jaro 2022 

konstelační seminář 
(20.-21. listopad 2021)

MOUDROST SNĚNÍ

3 dílný workshop aktivního snění a práce se sny
(22.-23. leden, 5.-6. březen, 23.-24. duben 2022)

SEMINÁŘ 

výukový, prožitkový a konstelační seminář
(19.-20. únor 2022) 

 "Jak se ti líbí na seminářích a co si z nich odnášíš?"

Milá Evičko, od Tvého semináře uplynul měsíc a kousek....Celé noci spává se mnou v postýlce malá Maruška (mé vnitřní dítě) v podobě medvídka, kterého jsem Ti chtěla darovat a Ty jsi ho darovala malé Marušce. Dlouhé dny po našem setkání a vůbec po všech těch dnech naplněných laskavostí, vstřícností, porozuměním, pomocí, empatií, sympatií a nádherných setkání jsem si připadala jako v nějaké pozitivně naladěné bublině, která se jen velmi pomalounku rozplývala a zůstalo po ní něco, co mě posunulo, co mi pomohlo vyplnit ten prázdný duševní prostor, který mi zůstal, když se mi s Tvou velkou pomocí podařilo ho vyprázdnit od zatížení...malá Maruška mi klidně sedí na klíně, dočkala se odpuštění... Evičko, přišla jsem si pro smíření a já Ti děkuju, že se mi ho dostalo, že se vyplavila ta velká bolest... Doufám, že i ostatní v našem kruhu našli to, pro co si s důvěrou přišli. Moc jim přeju tu úlevu.
Marie
Milá Evi, chtěla bych ti poděkovat za úžasný seminář a také za moji konstelaci. Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a přišlo mi to velmi zajímavé a hlavně přínosné pro život. Určitě se zúčastním i nějakého dalšího semináře. Vždy jsem si myslela, že to, že mě partneři opouštějí beze slova je jen a pouze moje vina a že to značí, že jedině já jsem ta špatná, ale vidím, že za tím může být i něco víc v dávnější minulosti a není nutně chyba jen na mojí straně. Ze začátku jsem cítila úlevu a štěstí (po semináři) a pak velké dojetí a teď mám v sobě pořád myšlenku, že chci se věnovat sobě, tomu svému vnitřnímu dítěti a přijde mi to v tuto chvíli hrozně moc primární a příjemné... i když si myslím, že to bude běh na dlouhou trať...Takže ještě jednou díky.
Lidka
Ahoj Evi, nakonec mi to nedalo a píšu, chci Ti poděkovat za citlivé a zároveň jisté provedení konstelacemi, jsem rád, že v okamžiku, kdy ve mě uzrál čas, mě, vlastně nás žena nasměrovala k Tobě. Ještě jednou děkuji, a za sebe konstatuji DOBRÁ PRÁCE.
František
Ahoj Evi, musím Ti napsat: cítím se od rána úplně jinak, tak už mi léta nebylo! Tak uvolněně a vesele! A komunikuji s muži uvolněně!!! Moc to nechápu, ale KÉŽ by to vydrželo co nejdéle! Je mi krásně. MÓÓÓC TI DÍKY.
Luci

Rezervace místa na semináři vzniká pouze na základě vyplněné přihlášky a připsání platby. Samotné zaslání platby bez předchozího vyplnění přihlášky a uvedení v.s. místo nerezervuje. Platbu nemohu přiřadit a je zaslána zpět odesílateli. Přihlášky a všechny údaje k platbě včetně možnost platit on-line převodem či kartou naleznete v odkazech na jednotlivé semináře výše. Pokud se tedy chcete přihlásit, klikněte na název semináře NAHOŘE NA TÉTO STRÁNCE a potom na ŽLUTÉ TLAČÍTKO pod videem.  Níže uvedené odkazy jsou informativní pro již přihlášené účastníky.

Propozice k seminářům
Obchodní podmínky