VNITŘNÍ DÍTĚ
(zdroj radosti a štěstí)

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

Vzpomínáte si, jak jsme jako děti byli naplněni radostí a vitalitou? Jak jsme si rádi hráli, tvořili
a měli milióny nápadů? Svět byl tehdy pro nás barevné fascinující místo plné nepřeberných možností, které jen čekaly na to, až je objevíme. Někdy jsme však pocítili jiné pocity. A to tehdy, když jsme byli vydáni všanc dospělým a situacím, které nás bolely, ohrožovaly a neuspokojovaly naše základní potřeby. A zde jsme se cítili malí, osamocení, bezmocní a ohrožení.

Každý z nás si v sobě nese nějaké zranění, které negativně ovlivňuje naše dospělé prožívání a zároveň nám znemožňuje prožívat náš radostný a kreativní potenciál. Může se stát, že nás při jednání s druhými náhle uvnitř cosi zabolí a dotkneme se něčeho citlivého. Najednou prožijeme pocit bezmoci, strachu či vzteku, který se do dané situace příliš nehodí
a nevíme si s ním rady. Tyto nepříjemné pocity jsou často signály projevů dotčených, zraněných nebo zablokovaných citů – to se v našem nitru ozývá nespokojené nebo bezradné vnitřní dítě.

Abych vám usnadnila cestu, kudy z toho ven, připravila jsem pro vás 
prožitkový a sebepoznávací konstelační seminář

VNITŘNÍ DÍTĚ
(zdroj radosti a štěstí)
16.-17. června 2018 (Praha)

Co získáte, když porozumíte a integrujete vaše vnitřní dítě? 
Co bude, až uzdravíte jeho rány?

 • zvětší se vaše originalita a kreativita
 • budete spontánní a sebejistí v přirozeném projevu
 • zlepší se vaše schopnost objevovat nové možnosti a řešení
 • v životě pocítíte větší radost, vitalitu a nárůst životní energie
 • objeví se touha poznávat a dále se rozvíjet se
 • budete umět lépe zacházet s vlastní křehkostí a zranitelností
 • nebudete se utápět v tom, jak jste trpěli v minulosti
 • uvolní se napětí ve vztahu k vašim rodičům, ale i dětem
 • zvýší se váš pocit jsem v bezpečí a chráněn
 • jsem milován a přijímán
 • mám pevné místo v životě, někam patřím, mám domov
 • cítím se lépe a více zapadám do kolektivů
 • vnímám, že jsem plnohodnotná součást lidstva
 • mám na to zvládnout život a jeho těžkosti      
  To je lákavé, viďte? 🙂   

 

Co říkají účastníci  seminářů?

Ahoj Evi, musím Ti napsat: cítím se od rána úplně jinak, tak už mi léta nebylo! Tak uvolněně a vesele! Moc to nechápu, ale KÉŽ by to vydrželo co nejdéle! Je mi krásně. MÓÓÓC TI DÍKY.

Lucka

Ahoj Evi, nakonec mi to nedalo a píšu, chci Ti poděkovat za citlivé a zároveň jisté provedení konstelacemi, jsem rád, že v okamžiku, kdy ve mě uzrál čas, mě, vlastně nás žena nasměrovala k Tobě. Ještě jednou děkuji, a za sebe konstatuji DOBRÁ PRÁCE.

František

Milá Evičko, od Tvého semináře uplynul měsíc a kousek....Celé noci spává se mnou v postýlce malá Maruška (mé vnitřní dítě) v podobě medvídka, kterého jsem Ti chtěla darovat a Ty jsi ho darovala malé Marušce. Dlouhé dny po našem setkání a vůbec po všech těch dnech naplněných laskavostí, vstřícností, porozuměním, pomocí, empatií, sympatií a nádherných setkání jsem si připadala jako v nějaké pozitivně naladěné bublině, která se jen velmi pomalounku rozplývala a zůstalo po ní něco, co mě posunulo, co mi pomohlo vyplnit ten prázdný duševní prostor, který mi zůstal, když se mi s Tvou velkou pomocí podařilo ho vyprázdnit od zatížení...malá Maruška mi klidně sedí na klíně, dočkala se odpuštění... Evičko, přišla jsem si pro smíření a já Ti děkuju, že se mi ho dostalo, že se vyplavila ta velká bolest... Doufám, že i ostatní v našem kruhu našli to, pro co si s důvěrou přišli. Moc jim přeju tu úlevu.

Marie

A co dalšího seminář nabízí?

 • díky příběhům ostatních účastníků hlouběji porozumíte tomu, jak naše rány z dětství narušili naši schopnost žít šťastně a kudy z toho ven
 • porozumíte tomu, jak je náš pocit štěstí a milovanosti zatížený tím, co se nám stalo v minulosti i co se stalo v našich rodech, často dávno před tím, než jsme se my sami narodili
 • stanete se více tolerantní sama k sobě a prohloubí se vaše pochopení i vůči ostatním
 • uvidíte cestu, jak se cítit víc šťastni a milovaní, i když okolní svět není vstřícný a láskyplný podle vašich potřeb
 • hlubokým prožitkem pochopíte některé životních principy a nastavení, díky kterým pro vás bude snazší uvědomit si, kde zrovna jste. A tak můžete začít měnit vaše vnitřní nastavení a tím si postupně vybudovat šťastnější a láskyplnější život a vztah sama k sobě

Ale pozor 🙂 Tento seminář je pro zvídavé, ale nikoliv jen zvědavé. Je to silná emoční zkušenost, kdy se dotknete nejen hluboce zakořeněných podvědomých názorů a motivů, ale můžete vnímat i emoční bolest z minulosti, která je s nimi spojená. Ale vůbec ne proto, abyste znovu zbytečně trpěli, ale proto, aby tato bolest mohla být viděna a uzdravena a již více neovlivňovala negativně Váš život. Pokud jste tedy pouze zvědaví a nejste ochotni cítit to, co je ve vás opravdu skryto, či vás zajímá pouze teorie, raději zůstaňte doma 🙂 Vítáni jsou však všichni odvážní, kteří se nebojí nahlédnou hluboko do sebe a do svých (třeba i bolavých) pocitů a díky pochopení uzdravovat a nově řídit svůj život.

Pojďme společně učinit první kroky na vaší cestě. A že už po této cestě nějakou dobu jdete? Pak jistě víte, že v nás je toho mnoho, co si zaslouží více lásky, než dostává. Už tušíte, že vždy je co nového objevovat. Přijďte tedy udělat další krok  na pouti integrace a sebepřijetí.

Bude mi ctí vás provést vašim vnitřním světem a poodhalit jeho tajemství. Projít s Vámi kus této cesty směrem k šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Když totiž porozumíte vnitřním motivům a silám, které jsou skryty ve vašem nevědomí, tyto síly se z nepřátel mohou stát mocnými spojenci, kteří jsou pozitivním přínosem pro celý váš další život.

Jdete do toho se mnou?
Pokud ano, tak to mám velkou radost, že se s vámi setkám. Místa se však rychle plní.
Tak neváhejte, klikněte na žluté tlačítko dole a přihlaste se na seminář.

Těším se na vás!

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

PS: Jako dárek navíc ZDARMA získáte karty POZNEJ SE 
~ off-line aplikaci pro hlubší porozumění sobě i životu ~

Nejste si ještě jisti? Přečtěte si další REFERENCE
a nebo PŘÍBĚHY ZE SEMINÁŘŮ

PS1: Můžete si také poslechnout moji on-line přednášku Vnitřní království a Jak uzdravit své vnitřní dítě. Teorie však nikdy nenahradí praxi, prožitek a hlubokou zkušenost. Pokud tedy chcete skutečnou změnu, nestačí o ní pouze číst, poslouchat a přemýšlet.