MOUDROST SRDCE

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

Pojďme si povídat o srdci. A také o tom, jaká moudrost v něm dřímá.

Poslední rok mého života mě výrazně orientoval dovnitř mě samé a i když to bylo mnohokrát velmi těžké, učil jak více pobývat v srdci. Jak cítit lásku i tehdy, když na druhé straně nebyla opětovaná. Milovat i když jsem v životě začínala ještě více vidět, že ne všichni přátelé jsou přáteli skutečnými. A že ne všichni jsme si stejně blízcí a sympatie nejsou vždy oboustranné. A že i když to bolí, ne každý u mě stojí v dobách dobrých i zlých.

Samozřejmě tyto situace se čas od času dějí každému z nás. Co je však pro mě nové, že mnohem více než před rokem dokážu cítit lásku i tehdy, když život bolí, když něco není možné, a nenechat se bolestí odradit. A co je nejlepší, lásku uvnitř sebe cítím i jenom tak v běžném dni, aniž bych byla zrovna čerstvě zamilovaná, někdo mě potěšil nebo se dělo něco speciálního. Také mnohem lépe poznám, kdy srdce zavřít, abych netrpěla zbytečně tam, kde to nemá vůbec cenu. Dřív bych totiž dlouho a dlouho čekala, než bych udělala to, co je třeba.

Vlastně to nepoznám ani tak já, ale mé srdce, protože ono v sobě nese moudrost a tak nějak pozná, kdy se otevřít a kdy ne. Stejně jako fyzické srdce pulzuje, tak i naše duchovní srdce má svůj vlastní rytmus a inteligenci.

Zjistila jsem také, že ve svém srdci mám místo, v němž je bezpečí, láska a ochrana. Kam se můžu schovat, když pro mě svět není v pořádku a bolí. Dříve bych tyto kvality hledala u lidí ve vnějším světě. Tam bych se obracela, tam bych se zkoušela schovat. A je tak osvěžující cítit, že toto vše je někde uvnitř laskavého a milujícího místa uvnitř mě samé. Objevila jsem, že když se na svět dívám z mého srdce, je poměrně snadné vydržet život i s jeho těžkostmi, nebrat si věci osobně a vidět nová milující řešení. A taky neřešit malichernosti, které se mi dříve zdály tak podstatné.

Nebyl to snadný rok, protože objevovat své srdce s sebou neslo setkání s velkou bolestí, která se v něm za celý život díky mnoha zraněním schovávala. Občas jsem si myslela, že už snad nemůže nic bolet víc. Ale potom se vše zlepšilo a život získal nový a laskavější rozměr, v němž je neustále více porozumění, klidu a lásky. A nejen ten někde venku, ale hlavně uvnitř mě samé.

Protože tuto zkušenost považuji ve svém životě jako velmi cennou a přínosnou, ráda bych ji sdílela s vámi a pomohla vám lépe poznat vaše srdce - zdroj vnitřní lásky a klidu. Tak jsem pro vás připravila nový

prožitkový a sebepoznávací konstelační seminář

MOUDROST SRDCE
8.-9. červen 2019 (Praha)

Kde v bezpečném prostředí uvidíte, jak zraněné nebo milující je vaše srdce. S podporou skupiny a za působení synchronicity se vaše prožitky ještě více umocní a díky příběhům ostatních účastníků budete mít možnost najít a pochopit příběhy své vlastní a ještě více porozumět své životní situaci. Učiníte hluboké vhledy do příčin různých životních situací a vašich citových zranění a uděláte krok směrem k jejich harmonizaci a integraci do vaší psýché.

Co říkají účastníci seminářů?

Milá Evi, děkuji za poslední víkendovou školu s tématem Nové začátky. Konstelace co proběhly, přestože jich bylo několik, byly tak obsažné, že i když jsem svoji nestavěla, můj pocit ráno byl tento .... odpadl ze mne velký černý těžký žulový náhrobní kámen....taky jsem pochopila, že jsem se stále snažila jít do nového vztahu, aniž jsem tušila, že mám otisk vztahů, které byly problémové a nespěly k té radosti, jak jsem to měla v hlavě naplánované a proto se stále nedařilo. Jak očistné to bylo, tak účinné a efektivní. To se jednoduše dějí zázraky. A to setkání s tak krásnými bytostmi mne naplňuje radostí. Krásný den a těším se na další setkání. S láskou Alena
Alena
Ahoj Evi, ještě jednou děkuji za kvalitní a silný seminář. Moje pocity klidu tak zesílily, že bych nikdy nevěřila, že se takto budu cítit. Hlavně, že vůbec budu cítit !!! Po prožití pocitu radostného miminka jako bych se osvobodila z nějakého zakletí. Cítím se lépe, některé věci dělám jinak a některé vůbec neřeším a přesto jsem v pohodě. Poznávám, kdo jsem já a to je moc cenné. Opravdu obdivuju Tvoji schopnost pracovat s lidmi, rychlost reakce a naladění. S láskou Ali
Alena

Seminář je pro vás určen, pokud chcete hluboce porozumět tomu:

*jaká zranění v srdci nám lidem brání, abychom v sobě našli místo klidu, lásky a bezpečné útočiště
*jak a kde hledáme lásku ve vnějším světě a proč trpíme, když ji nenacházíme
*co s tím můžeme dělat a kde ji najít v sobě sama
*chcete vykročit novým směrem
*chcete procítit a lépe poznat hlubokou moudrost srdce
*nebojíte se objevit a cítit stará zranění, které vám nedovolují plně milovat život, sebe sama i ostatní
*cítíte se často bez lásky a nemilovaní
*chcete zlepšit vztah se sebou sama i s ostatními lidmi

Tento seminář je pro zvídavé, ale nikoliv jen zvědavé. Je to silná emoční zkušenost, kdy se dotknete nejen hluboce zakořeněných podvědomých názorů a motivů, ale můžete vnímat i emoční bolest z minulosti, která je s nimi spojená. Ne proto, abyste znovu zbytečně trpěli, ale proto, aby tato bolest mohla být viděna a uzdravena a již více neovlivňovala negativně váš život. Pokud jste tedy pouze zvědaví a nejste ochotni cítit to, co je ve vás opravdu skryto, či vás zajímá pouze teorie, raději zůstaňte doma :)
Vítáni jsou však všichni odvážní, kteří se nebojí nahlédnou hluboko do sebe a do svých (třeba i bolavých) pocitů a díky pochopení uzdravovat a nově řídit svůj život.

Pojďme společně učinit první kroky na vaší cestě. A že už po této cestě nějakou dobu jdete? Pak jistě víte, že v nás je toho mnoho a že je vždy co nového objevovat. Přijďte tedy udělat další krok (třeba klidně sto padesátý) na pouti integrace a hlubšího pochopení sebe a života.

Bude mi ctí vás provést vašim vnitřním světem a poodhalit jeho tajemství. Projít s vámi kus této cesty směrem k šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Když totiž porozumíte vnitřním motivům a silám, které jsou skryty ve vašem nevědomí, tyto síly se z nepřátel mohou stát mocnými spojenci, kteří jsou pozitivním přínosem pro celý váš další život.

Jdete do toho se mnou?
Pokud ano, mám radost, že se s vámi setkám. 
Tak neváhejte, klikněte na žluté tlačítko dole a přihlaste se na seminář.

Těším se na vás!

kliknutím na toto tlačítko se také dozvíte bližší podmínky účasti

PS: Jako dárek navíc ZDARMA získáte karty POZNEJ SE 
~ off-line aplikaci pro hlubší porozumění sobě i životu ~

Nejste si ještě jisti? Přečtěte si další REFERENCE
a nebo PŘÍBĚHY ZE SEMINÁŘŮ

PS1: Můžete si také poslechnout moji on-line přednášku Štěstí a naplněníLáska a její tváře. Teorie však nikdy nenahradí praxi, prožitek a hlubokou zkušenost. Pokud tedy chcete skutečnou změnu, nestačí o ní pouze číst, poslouchat a přemýšlet.