"To, co se zprvu mohlo zdát nešťastným koncem, se stává začátkem smysluplného příběhu"

Intuitivní náhled na životní cestu

Objev poselství života

Prozkoumej tajemství vztahu

Najdi řeč snů

Naslouchej svému nitru

Reference

Uklidňuje mě, že když na své životní cestě dojdu na jakousi pomyslnou křižovatku, tak existují lidé, jako Ty, kteří mě v této fázi kousek doprovodí, abych snadněji, ale zároveň opravdověji prošla touto životní etapou. Jsi pro mě v tomto odborník, který to dělá s láskou, citem a odborností.
Petra
Evu a její konzultace jsem doporučila mnoha svým známým a ti pak dalším svým známým… Je vidět, že lidé, kteří převezmou zodpovědnost za svůj život chápou, že jim sebepoznání skvěle pomáhá měnit jejich životy k lepšímu. Jsem ráda, že Evu znám, je to skvělá žena a mám ji moc ráda.
Verča
V mém životě pozoruji, že jsem daleko klidnější a vyrovnanější. Spoustu věcí, které mě dřív rozčilovaly, dokážu dnes řešit více z nadhledu.
Mirka
Ahoj Evo, přednášky, semináře i ostatní setkání s Tebou jsou pro mě vždycky velkou inspirací. Líbí se mi Tvůj individuální přístup a terapie "šité přímo na míru" dle toho, co každý potřebuje.
Petra
Dobrý deň, Evička, cítim sa veľmi komplexne a odhodlane, všetok tlak, ktorý som v sebe cítila, tam zrazu nie je, je mi ľahko a som vyrovnaná, zatiaľ mám pocit, že so všetkým. Pozorujem aj to, že mam úplne iný pohľad na veci, ktoré som predtým brala ako problém, je to skvelé, ďakujem veľmi pekne ešte raz.
Ivana
Evu jsem poznala před pár lety, v té době, kdy už jsem byla aspoň trochu připravená začít měnit svůj život. Díky Evě jsem pochopila, že druzí nejsou „pitomí“ a já nejsem oběť, ale že vše, co se kolem mě děje má svůj smysl a všechno, co se kolem mě děje, mi něco ukazuje. Nejdřív mi to trvalo, ale krůček po krůčku jsem začala tyhle souvislosti chápat a díky společné práci se mi život měnil k lepšímu a k lepšímu.
Veronika

"Nezáleží na tom, jak daleko naše světlo září. Důležité je, abychom je vyzařovali"

Rebecca Campbell