ON-LINE i OSOBNÍ
(pouze pro ženy)

Partnerství – slovo skloňované ve všech pádech. Jedno z ústředních témat lidského života. Přináší mnoho krásného i bolest. Píšou o něm spisovatelé, pějí básníci, skládají ódy skladatelé a režiséři natáčejí romantické filmy. Bez něj je život prázdnější.

Přesto je pro nás partnerství často velká neznámá. Je to výzva vyvolávající mnoho otázek. Proč jsou naši partneři takoví, jací jsou? Proč jsme s nimi někdy tak šťastni a někdy z nich šílíme? Proč s nimi i přes velkou bolest a trable zůstáváme? A proč s nimi i přes velkou lásku často zůstat nedokážeme? Proč po nádherné romantické fázi vztahu vždy přijde i fáze stínu a bolesti? Jak to ve vztahu vlastně funguje a co nám naši partneři zrcadlí o našem vlastním životě? A co nám ukazuje naše rodina, děti, přátelé nebo kolegové? Nebo proč v našem životě chybí ti?

Pojďme se spolu podívat na jinou perspektivu, tu jakou tě neučili. Takovou, kde romantická řešení nefungují (což se v běžném životě děje až příliš často), ale fungují jiné a mnohem hlubší principy. Díky tomu postupně přestaneš v sobě i druhém  vidět nepřítele nebo toho „kdo to má špatně". Pochopíš, že pohled, kdy druhého musíš změnit, vztah ukončit nebo se přizpůsobit, může mít i jinou perspektivu a možná není vůbec nutný.

A i přesto, že tento pohled opustíš a nebudeš druhého měnit ani sebe nutit být někým jiným, než jsi, mohou se dít zázraky. Uvidíš, že tvůj partner, ať se chová jakkoliv, ti na hluboké nevědomé rovině dává možnost poznat sebe způsobem, který jinak není možný. A stejně tak ty jemu. Poznáš, že jste svými souputníky a pomocníky. I když to navenek může vypadat úplně opačně.  

Když tento dar pochopíš a využiješ, stane se pro tebe jakýkoliv vztah nádhernou možností růstu a potenciálem sebepřijetí a sebelásky. Postupně přestaneš soudit sebe i druhé. Pochopíš hlubší principy partnerství k sobě i druhému a díky tomu budeš moci zažívat zralejší a kvalitnější láskyplné vztahy k sobě i druhým.

Pojď touto cestou spolu se mnou  získat naději, že ať už jsou tvé vztahy s lidmi jakékoliv, díky upřímnému pohledu do sebe pochopíš hlubší příčiny a souvislosti a začneš tak měnit tvé vztahy k větší harmonii a vyšší kvalitě.


"Parner je naším dokonalým zrcadlem"

To jaké parnery si vybíráme není nikdy pouhá náhoda. A také to není nikdy špatná avšak ne nutně šťastná volba. Alespoň z pohledu našeho nevědomí. My sami si vědomě přejeme partnerství šťastné a nekomplikované, naše psýché ale chce, abychom tento krásný typ partnerství, kdy se hluboce milujeme a přijímáme takoví jací jsme, měli nejprve sami k sobě. 

 Většinou si ale nejsme vědomi stínových a či nevědomých aspektů v sobě a nevhodného nastavení vztahu k sobě samým a proto potkáváme partnery, jejichž dokonalost tkví právě k tom, co nám o nás samých ukazují a zrcadlí. Samozřejmě ani oni si toho nejsou vědomi a i oni se skrze nás učí mít rádi sami sebe a stejně tak i ostatní. 

Jak a kdy ti může ZRCADLO PARTNERSTVÍ pomoci?

❀Řešíš problém v partnerství nebo jakémkoliv jiném mezilidském vztahu?
❀Opakují se ti ve vztazích pořád dokola stejné situace?
❀Hledáš si pořád podobné partnery, kteří pro tebe nejsou vhodní?
❀Nemáš dlouhodobě partnera a nikde žádný nový vztah na obzoru?
❀Chybí ti přátelé? Hledáš nové a nikde nikdo s kým by to bylo fajn?
❀Máš pocity osamění nebo prázdnoty ať už v partnerství nebo mezi lidmi obecně?
❀Trpíš pocitem, že nikam nepatříš nebo nezapadáš?
❀Bojíš se přiblížit druhým lidem?
❀Chceš lépe pochopit svoji mužskou nebo ženskou energii a interakce mezi nimi?
❀Partnera pořád miluješ, ale neustálé řešení opakujících se situací, hádek nebo nedorozumění ohrožují váš vztah?
❀Jsi po rozchodu a cítíš se ztraceně nebo zraněně? Potřebuješ se dát zase do kupy? Najít nebo posílit sebe a své sebevědomí? Potřebuješ si ujasnit , kudy a jak se vydat dál?
❀Máš pocit, že se ve vztahu ztrácíš a nedokážeš si udržet sebe sama? Nedokážeš se za sebe postavit? Podřizuješ se příliš druhým?
❀Máš pocit, že se s partnerem ve vztahu spíše hádáte nebo nekomunikujete než abyste spolupracovali? 
❀Řešíš problémy s lidmi v práci nebo v rodině?
❀Máš zážitek z minulosti, který tě pořád bolí, nedokážeš se přes něj přenést a hodně ovlivňuje tvoje vztahy s druhými? 
❀Cítíš, že potřebuješ zdravým způsobem posílit vztah se sebou? Najít rovnováhu, harmonii, sebelásku. Toužíš po větším sebepřijetí, laskavosti a soucitu?

(Jen prosím vezmi na vědomí, že konzultace nenahrazuje lékařskou ani psychoterapeutickou péči)

"Pokud je tvoje odpověď alespoň jednou ANO,
potom je Zrcadlo partnerství právě pro tebe."

Setkání ti pomůže nejen pochopit, ale také hluboce prožít, proč jsou lidé kolem tebe (partneři, přátelé,  rodiče nebo děti)  právě takoví, jací jsou. Jak  si je tvé podvědomí přitáhlo k tobě do života. Nebo proč ve tvém životě někteří lidé chybí.  Uděláš objev, který pro tebe může být velkým překvapením. Poznáš a uvolníš své hluboce uložené vnitřní programy. A také přesvědčení otištěné nejen v mysli, ale i v emocích a tělesné paměti, které tě dlouhodobě drží ve tvé situaci a brání tomu, aby ve tvých vztazích nastala pozitivní změna. 

Chceš víc pochopit princip zrcadlení v partnerství?
Potom se podívej na moji přednášku Partner jako dokonalé zrcadlo ZDE

PS: Přednáška ti vysvětlí princip, jak partnerské zrcadlení funguje. Přo jejím poslechu ti může ledasco docvaknout. Ale video nenahradí hlubinnou práci, kterou je třeba podniknout, aby se tvůj vnitřní svět, magnetismus a tedy i zrcadlení proměnily směrem, po kterém toužíš.

Co se mnou můžeš zažít?
❀ navázání dialogu a vztahu s osobním i kolektivním nevědomím
❀ zkoumání vnitřních obrazů, osob a krajin
❀ porozumění vnitřnímu příběhu (osobnímu mýtu)
hlubinnou a aktivní imaginaci
❀ uvolnění emočního náboje a souvisejících systémů přesvědčení
❀ porozumění nevědomým schématům a vzorcům opakujícím se ve tvém životě
❀ práce s tělesnou pamětí a otisky
❀ pochopení principu zrcadlení a toho, co ti ukazuje okolní svět
❀porozumění skryté systemické dynamice ve tvé rodině, vztahu i životě
❀ intuitivní ladění a vhledy
❀ setkání s archetypy, archetypálními obrazy a příběhy
❀ poselství snů

Techniky se kterými nejčastěji pracuji jsou: hlubinná imaginace, konstelační a systemické techniky, voice dialogue, intuitivní techniky a ladění, práce s tělesnou a emoční pamětí a jejími otisky. Ale nejen to.

Nejvíce vycházím ze své více jak 20ti leté praxe jako konzultant, lektor a průvodkyně osobního rozvoje. Osobně se hlubinné praxi a zkoumání mého vlastního vnitřního světa věnuji aktivně přes 30 let

Co můžeš u on-line konzultace čekat?
Téměř vše co při osobním setkání. Na intuici a ladění nemá vliv vzdálenost ani čas. Vnímám tě a cítím i na dálku. Setkání bývá intenzivní emoční prožitek. I když si o tvé situaci budeme povídat, mapovat ji a nacházet nové úhly pohledu, budeme také pracovat s tvými (možná hluboce uložnými) emocemi.  Dotkneme se tvého nevědomí, které v sobě nese veškeré stopy minulosti. Můžeme pracovat s otisky, které jsou v paměti tvého těla, emocí i mysli. Poznat tvoje vnitřní osoby a krajiny a díky nim porozumět složitým mechanismům zakořeněným v lidské psýché. Dotknout se světa archetypů. Chceš vědět víc? Podívej se na nejčastější otázky ZDE

Jak vybírám postup, který použijeme?
Z více jak 20ti leté zkušenosti z mojí praxe a pomocí intuice. Podle toho, co vyplyne v daném okamžiku při rozhovoru, čeho se dotkneme, co bude živoucí. Často se stává, že člověk přijde s konkrétní představou, co a jak by se přesně mělo dělat. Samozřejmě téma respektuji a snažím se na něj maximálně zaměřit. Ale při hlubším rozhovoru se často ukáže, že existuje ještě jiná hlubší podstata problému, kdy k řešení může vést odlišná cesta, než se původně zdálo. Proto je třeba metodu i postup volit flexibilně podle toho, co vyplyne a ukáže se při setkání samotném jako nejlepší možná cesta.

Jak se setkáme? Při videohovoru nejlépe přes Skype, Messenger
(pokud máš profil na Facebooku), Google Meet nebo Instagram.

Chceš se objednat nebo na něco zeptat?
Dej mi o tom vědět.

nebo mi zavolej na mobil 777 618 248 ve všední den dopoledne (na telefonu bývám méně dostupná)

Těším se na naši společnou cestu

Co potřebuješ? Klid a soukromí. Je lepší, když máš obrazovku ve vetším formátu. Pokud je možnost, doporučuji použít počítač nebo alespoň tablet spíše než  mobil. Nonverbální komunikace je přínosnou částí setkání, proto je lepší způsob, kde lépe uvidíš. Budeš tak mít ze setkání více.

Čas konzultace: Prosím rezervuj si čas 1:45 hodiny. 
Proč je on-line konzultace o něco kratší, než bývalo osobní setkání? Na začátku a na konci nám nebere čas vaření čaje, toaleta, oblékání.... čas na řešení tvého problému zůstává stejný

Napadá tě ještě něco, na co se chceš zeptat?
Odpovědi na nejčastější otázky
najdeš  ZDE

Jaká je moje odměna?
Cena:   2000 Kč za setkání 
Děkuji a ať se ti to mnohonásobně vrátí.
Jsem si jistá, že tato investice do sebe se ti velmi vyplatí

Platba: předem (nejpozději 2 dny před domluveným termínem)
platební kartou nebo on-line bankovním převodem. Po domluvě termínu ti zašlu odkaz na platební formulář. Klasický bankovní převod neakceptuji. 
Tento formulář je vždy stejný i v případě domluvy nových termínů, proto na něj není odkaz zasílán znovu. Pokud ho přesto potřebuješ zaslat znovu nebo se na něco zeptat, prosím napiš mi, ráda to udělám. 

Upozornění pro zájemce ze zahraničí: pro platbu konzultace ze zahraničí je možné použít pouze platební kartu. Kvůli mezinárodní legislativě a dopadům z toho plynoucích, mohu službu nabídnout pouze soukromým subjektům, tedy nikoliv firmám (IČO, DIČ). Pokud se se mnou máš zájem setkat (a já se na tebe velmi těším), prosím domluvme se na fakturaci pro tebe jako pro soukromou osobu. Děkuji za pochopení.

Chceš se objednat nebo na něco zeptat?
Napiš mi přes formulář (výše) nebo zavolej na 777 618 248 ve všední den dopoledne.
Těším se na tebe.

Ahoj Evi, děkuji za včerejšek. Vždycky mám pocit, jako když se zvedne kal od mořského dna, chvíli není na milimetr vidět a vše je temné a neprůhledné, ale po naší práci si to dosedne, je ve mně větší klid, ale zároveň síla a pevnost, a vidím jasněji věci kolem sebe, nejsem ze všeho tolik vnitřně zmatená a zviklaná. Taky vidím, jak moc může člověk sám sebe uzamykat ve vlastním utrpení a stále si ho dál prohlubovat, pokud není ochotný podívat se na vlastní stín a využít ten tlak a bolest k vnitřnímu přerodu. Jinak je stále nechápající obětí obviňující okolí. Pěkný den!
Eva
Dobrý deň, Evička, cítim sa veľmi komplexne a odhodlane, všetok tlak, ktorý som v sebe cítila, tam zrazu nie je, je mi ľahko a som vyrovnaná, zatiaľ mám pocit, že so všetkým. Pozorujem aj to, že mam úplne iný pohľad na veci, ktoré som predtým brala ako problém, je to skvelé, ďakujem veľmi pekne ešte raz.
Ivana