ON-LINE i OSOBNÍ
(pouze pro ženy)

Co je CESTA K SOBĚ?
Hlubinná prožitková konzultace, která ti pomůže najít cestu k sobě, cítit se lépe a více si užívat svého života. Je klíčem k porozumění, co ti život zrcadlí a na co ukazuje. Klíčem k pochopení, proč se ti opakují některé situace znovu a znovu. Tento klíč otevírá dveře do hlubin tvého nevědomí a vnitřní krásy, aby se rozvinula cesta do tvého nového a smysluplnějšího života. Života, který vyjadřuje to, kým doopravdy jsi a je s tebou v souladu.

Cesta k sobě je také postupné sebeobjevování, kdy poznáváš a dáváš dohromady jednotlivé kousky skládačky. Poznáváš svoji životní cestu a mýtus, podle kterého žiješ. Nacházíš svoje stíny, přijímáš je a vyrovnáváš se s nimi. A ony se tak stávají tvými věrnými spojenci. Poznáváš své světlé stránky, talenty a dary a více z nich tak čerpáš ve tvém životě. Rosteš, vyzráváš. 

A tím, jak se poznáváš a toto vědomí lépe integruješ, tak lépe hraješ životní hru s kartami, které ti byly rozdány. Dokážeš víc a víc využít jejich potenciál. Těžká životní období už pro tebe nejsou jen nepřáteli, ale cennými zdroji růstu. Dokážeš se díky nim proměnit a dříve či později je využít ve svůj prospěch.

Rozvíjí se tvůj soucit, schopnost NESOUZENÍ a PŘIJETÍ. A skrze tyto kvality potom vnímáš nejen sama sebe, ale i ostatní. Žiješ víc v pokoji a milosti, bez neustálého posuzování. Objevila jsi sama sebe, na cestě života, který již není tvým nepřítelem. To, co jsi dostala i to, co k tobě přichází se stává tvými dary.

"Jsme-li spojenci sami sobě, tak je nám spojencem i samotný život."

Kdy je pro tebe CESTA K SOBĚ užitečná?

❀Hledáš se?
❀Cítíš se ztraceně na své cestě nebo chceš od života víc?
❀Přijde ti, že nejsi dost dobrá nebo ti něco chybí?
❀Cítíš se celkem spokojeně, ale chceš ve svém životě udělat změnu?
❀Žiješ relativně spokojený život a všechno podstatné máš? Ale i když se nic         podstatného neděje, cítíš se, jako by ti něco chybělo?
❀Chceš si víc věřit a cítit větší smysluplnost vlastního života?
❀Toužíš po tom splnit nějaký svůj sen, ale něco tě drží zpět?
❀Chceš objevit sebe a svůj potenciál?
❀Máš pocit, že nikam nepatříš?
❀Chceš najít svoje místo v celku? Chybí ti pocit domova?
❀Cítíš se neúplně?
❀Je pro tebe těžké prožívat hojnost nebo realizovat své sny?
❀Máš pocit, že ti něco chybí, abys mohla žít naplněný a celistvý život?
❀Cítíš, že ta cesta po které jdeš, není ta tvoje? Jako by ji naplánoval někdo jiný   (rodiče, kultura, společnost)?
❀Podkáváš si vlastní nohy nebo sabotuješ svůj život či projekty?
❀Máš pocit, že stojíš na místě a nejde ti tvořit? Chceš zlepšit svoji kreativitu?
❀Chceš mít lepší sebevědomí a schopnost přijmout sama sebe?
❀Toužíš po tom vážit si sama sebe právě taková jaká jsi?
❀Chceš víc porozumět nejen sobě, ale i lidem kolem a zlepšit své vztahy? (partnerské, přátelské, rodinné i pracovní?)
❀Zatím ti nejde vyrovnat se s minulostí či odpustit?
❀Potřebuješ poznat a harmonizovat své vnitřní dítě?
❀Chceš rozproudit svoji životní a kreativní energii?
❀Toužíš začít znovu?
V tomto můžeme společně mnohé zlepšit! 

(Jen prosím vezmi na vědomí, že konzultace nenahrazuje lékařskou ani psychoterapeutickou péči)

"Otevři svoji cestu....."

Co se mnou můžeš zažít?
❀ navázání dialogu a vztahu s osobním i kolektivním nevědomím
❀ zkoumání vnitřních obrazů, osob a krajin
❀ porozumění vnitřnímu příběhu (osobnímu mýtu)
hlubinnou a aktivní imaginaci
❀ uvolnění emočního náboje a souvisejících systémů přesvědčení
❀ porozumění nevědomým schématům a vzorcům opakujícím se ve tvém životě
❀ práce s tělesnou pamětí a otisky
❀ pochopení principu zrcadlení a toho, co ti ukazuje okolní svět
❀porozumění skryté systemické dynamice ve tvé rodině, vztahu i životě
❀ intuitivní ladění a vhledy
❀ setkání s archetypy, archetypálními obrazy a příběhy
❀ poselství snů

Techniky se kterými nejčastěji pracuji jsou: hlubinná imaginace, konstelační a systemické techniky, voice dialogue, intuitivní techniky a ladění, práce s tělesnou a emoční pamětí a jejími otisky. Ale nejen to.

Nejvíce vycházím ze své více jak 20ti leté praxe jako konzultant, lektor a průvodkyně osobního rozvoje. Osobně se hlubinné praxi a zkoumání mého vlastního vnitřního světa věnuji aktivně přes 30 let

Co můžeš u on-line konzultace čekat?
Téměř vše co při osobním setkání. Na intuici a ladění nemá vliv vzdálenost ani čas. Vnímám tě a cítím i na dálku. Setkání bývá intenzivní emoční prožitek. I když si o tvé situaci budeme povídat, mapovat ji a nacházet nové úhly pohledu, budeme také pracovat s tvými (možná hluboce uložnými) emocemi. Dotkneme se tvého nevědomí, které v sobě nese veškeré stopy minulosti. Můžeme pracovat s otisky, které jsou v paměti tvého těla, emocí i mysli. Poznat tvoje vnitřní osoby a krajiny a díky nim porozumět složitým mechanismům zakořeněným v lidské psýché. Dotknout se světa archetypů. Chceš vědět víc? Podívej se na nejčastější otázky ZDE

"Otevři svoje srdce....."

Jak vybírám postup, který použijeme?
Z více jak 20ti leté zkušenosti z mojí praxe a pomocí intuice. Podle toho, co vyplyne v daném okamžiku při rozhovoru, čeho se dotkneme, co bude živoucí. Často se stává, že člověk přijde s konkrétní představou, co a jak by se přesně mělo dělat. Samozřejmě téma respektuji a snažím se na něj maximálně zaměřit. Ale při hlubším rozhovoru se často ukáže, že existuje ještě jiná hlubší podstata problému, kdy k řešení může vést odlišná cesta, než se původně zdálo. Proto je třeba metodu i postup volit flexibilně podle toho, co vyplyne a ukáže se při setkání samotném jako nejlepší možná cesta.

 

Jak se setkáme? Při videohovoru nejlépe přes Skype, Messenger
(pokud máš profil na Facebooku), Google Meet, Zoom nebo Instagram
nebo osobně v Praze.

 

Chceš se objednat nebo na něco zeptat?  
Dej mi o tom vědět.

nebo mi zavolej na mobil 777 618 248 ve všední den dopoledne (na telefonu bývám méně dostupná)

Těším se na naši společnou cestu

Co potřebuješ? Klid a soukromí. Je lepší, když máš obrazovku ve vetším formátu. Pokud je možnost, doporučuji použít počítač nebo alespoň tablet spíše než  mobil. Nonverbální komunikace je přínosnou částí setkání, proto je lepší způsob, kde lépe uvidíš. Budeš tak mít ze setkání více.

Čas konzultace: Prosím rezervuj si čas 1:45 hodiny. 
Proč je on-line konzultace o něco kratší, než bývalo osobní setkání? Na začátku a na konci nám nebere čas vaření čaje, toaleta, oblékání....čas na řešení tvého problému zůstává stejný

Potřebuješ vědět ještě něco?
Odpovědi na nejčastější otázky
najdeš  ZDE

Jaká je moje odměna?
Cena:   2000 Kč za setkání 
Děkuji a ať se ti to mnohonásobně vrátí.
Jsem si jistá, že tato investice do sebe se ti velmi vyplatí

Platba: předem (nejpozději 2 dny před domluveným termínem)
platební kartou nebo on-line bankovním převodem. Po domluvě termínu ti zašlu odkaz na platební formulář. Klasický bankovní převod neakceptuji. 
Tento formulář je vždy stejný i v případě domluvy nových termínů, proto na něj není odkaz zasílán znovu. Pokud ho přesto potřebuješ zaslat znovu nebo se na něco zeptat, prosím napiš mi, ráda to udělám. 

Upozornění pro zájemce ze zahraničí: pro platbu konzultace ze zahraničí je možné použít pouze platební kartu. Kvůli mezinárodní legislativě a dopadům z toho plynoucích, mohu službu nabídnout pouze soukromým subjektům, tedy nikoliv firmám (IČO, DIČ). Pokud se se mnou máš zájem setkat (a já se na tebe velmi těším), prosím domluvme se na fakturaci pro tebe jako pro soukromou osobu. Děkuji za pochopení.

Chceš se objednat nebo na něco zeptat?
Napiš mi přes formulář (výše) nebo zavolej na 777 618 248 ve všední den dopoledne.
Těším se na tebe.

Dobrý deň, Evička, cítim sa veľmi komplexne a odhodlane, všetok tlak, ktorý som v sebe cítila, tam zrazu nie je, je mi ľahko a som vyrovnaná, zatiaľ mám pocit, že so všetkým. Pozorujem aj to, že mam úplne iný pohľad na veci, ktoré som predtým brala ako problém, je to skvelé, ďakujem veľmi pekne ešte raz.
Ivana
Ahoj Evi, děkuji za včerejšek. Vždycky mám pocit, jako když se zvedne kal od mořského dna, chvíli není na milimetr vidět a vše je temné a neprůhledné, ale po naší práci si to dosedne, je ve mně větší klid, ale zároveň síla a pevnost, a vidím jasněji věci kolem sebe, nejsem ze všeho tolik vnitřně zmatená a zviklaná. Taky vidím, jak moc může člověk sám sebe uzamykat ve vlastním utrpení a stále si ho dál prohlubovat, pokud není ochotný podívat se na vlastní stín a využít ten tlak a bolest k vnitřnímu přerodu. Jinak je stále nechápající obětí obviňující okolí. Pěkný den!
Eva
S Evičkou se znám již několik let. Nejprve jsem velice intenzivně navštěvovala její stránky, které byly nevyčerpatelným zdrojem energie a informací, po nějaké době jsem se rozhodla ji oslovit a jelikož nás dělila velká dálka a já byla dost zaneprázdněna domluvily jsme se na "Skype - konzultaci" Už po prvním "sezení" se mi velice ulevilo a hlavně (tehdy jsme řešily téma partnerských vztahů) mi do sebe zapadalo spoustu věcí , jako kamínky mozaiky do obrazu, Pochopila jsem díky jejímu vedení souvislosti a hloubku toho, proč se mi opakovaně ve vztazích nedařilo a dělo se to, co se dělo. Konzultací bylo několik a já jednu po druhé získávala i mnohem více sebejistoty a sebedůvěry, naučila jsem si vážit sebe sama. S Evičkou jsem od té doby zůstala v kontaktu, konzultovala jsem s ní ještě mnoho dalších vrstev, které postupně vyplouvaly na povrch a žádaly si řešení. Mám v ní důvěru a nyní už "automaticky" se obracím o radu, nehledám jinde. Myslím, že mohu říci, že za ta léta už máme i přátelský vztah. Svým přístupem a jednáním je mi velice blízká, nevnucuje žádné teorie, jen navede, aby člověk našel odpovědi sám v sobě a sám sebe i uzdravil. A za to jí moc děkuji!!! Řekla bych, že každý, kdo hledá cestu z bolesti, či trápení, které ho souží, se může s důvěrou obrátit, jen si myslím, že nejdůležitější je v první řadě sám chtít!! Evičce přeji hodně hodně spokojených klientů a andělského požehnání na každém kroku!!!
Hanka
Tato práce má pro mě smysl, i když mě život zrovna "nedrtí" skrze vztahy s muži nebo úmrtí rodičů . Nedokážu to úplně popsat slovy, ale cítím se za ty roky naší společné práce v životě jinak. Uvolněněji a že dávám životu větší důvěru, nemám v sobě takovou křeč ho "kontrolovat" a být ukřivděná, když se mi něco zrovna vymyká a dějí se mi "špatné věci" a dobré naopak nepřichází.
Evča