Je skvělé, že vás zajímá ochrana vašich osobních údajů a co se s nimi děje!
Zde máte blíže vysvětleno, co znamená zaškrtnutí políček ve formuláři.

Co znamená zaškrtnutí prvního pole? 
(

Co můžete v mých emailech čekat? Dozvíte se o zajímavých článcích a nových videích z oblasti osobního rozvoje a psychické kondice na mém blogu. Pokud napíšu nový ebook nebo pro vás vytvořím nějaký jiný dárek, i o tom budete vědět jako první. Věřím, že pokud se zabýváte osobním rozvojem a chcete se o sobě dozvědět víc, toužíte najít způsob, jak žít lepší a harmoničtější život a vypořádat se se svými starostmi, zlepšit svoje vztahy a vůbec kvalitu života, věřím, že pro vás budou tyto informace přínosem. Dozvíte se také, když uspořádám seminář nebo vytvořím nějaký produkt opět na stejné téma. 

Co znamená zaškrtnutí druhého pole?
(

Pokud zasílám tip na článek nebo další informační materiál od někoho jiného, tento materiál vždy pečlivě vybírám tak, aby kvalitně rozvinul a doplnil moje vlastní příspěvky. Proto také tyto materiály neposílám příliš často, ale jen tehdy, když objevím něco, co vnímám jako kvalitní doplnění mé vlastní tvorby a věřím, že vás osobně tyto informace obohatí. 

Kdo zpracovává vaše údaje? No já 🙂 Eva (Marvánová) Michálková, Běhounkova 2307/13, Praha - Stodůlky,
IČO: 685 98 157
Vaše údaje jsou u mě v bezpečí a nejsou předávány k užívání třetím stranám (pokud nejde o technické zpracování nutné k rozesílání emailů atp). 

Jaké vaše osobní údaje jsou u mě zpracovávány? 

Abych vám mohla zasílat emaily, potřebuji k tomu vaši emailovou adresu, bez té to nejde 🙂 Pokud dobrovolně sami uvedete, budu také znát vaše jméno (ev. příjmení), tyto údaje nejsou povinné a emaily vám ráda pošlu i bez nich.

Pokud jste u mě nováčkem a ještě vám ode mě emaily nechodí, přijde vám jako první potvrzující email, abych mohla ověřit, že jste to skutečně vy, kdo mi udělil souhlas. Tento email, je třeba potvrdit. Je to pro vaši i moji ochranu, aby vám ode mě přišlo skutečně jenom to, co jste si sami objednali. Pokud k tomu nedojde a odkaz v emailu nebude potvrzen, vaše údaje budou automaticky odstraněny a žádná další emailová pošta vám ode mě nepřijde.

Jaké další údaje o vás jsou zpracovávány? Vidím také, že vám byl doručen můj email a jestli jste ho otevřeli, že jste si stáhli ebook atp. Můžete také zažádat o informaci, jaké údaje jsou o vás uchovávány a případně požádat o jejich opravu či vymazání.

Na jak dlouho souhlas udělujete?

Souhlas je platný 5 let nebo do vašeho odvolání. Po uplynutí této doby může být souhlas svobodně udělen znovu. Tedy moje emaily vám budou chodit tak dlouho, jak vás to bude bavit nebo dokud pro vás budou zajímavé. Pokud zjistíte, že už vám nic nepřináší, můžete se kdykoliv svobodně odhlásit a tak jednoduše odvolat svůj souhlas. Jak na to? V každém emailu dole je odhlašovací odkaz, který můžete kdykoliv dle vašeho uvážení použít a jednoduše se ze zasílání odhlásit. A nebojte, záleží mi na tom, aby moje emaily chodily opravdu jen těm, které baví a jsou pro ně přínosem. Pokud mi tedy dáte najevo, že to nejste vy, nic dalšího vám ode mě už nepřijde 🙂

Pokud souhlas se zasíláním neodeberete, ale neotevřete žádný můj email po dobu dvou let, budete ze zasílání také automaticky vyřazeni. Tato doba může být zkrácena. 

 

Chcete ještě více vědět o ochraně vašich osobních údajů? Potom si počtěte ZDE

 

Těším se na to, že vám mými emaily pomohu lépe se poznat

a žít radostnější a harmoničtější život!