Je skvělé, že tě zajímá ochrana tvých osobních údajů a co se s nimi děje!
Zde máš blíže vysvětleno, co znamená zaškrtnutí políček ve formuláři.

Co znamená zaškrtnutí prvního pole? 
(

Co můžeš v mých emailech čekat? Dozvíš se o zajímavých článcích a nových videích z oblasti osobního rozvoje a psychické kondice na mém blogu. Pokud napíšu nový ebook nebo pro tebe vytvořím nějaký jiný dárek, i o tom budeš vědět jako první. Věřím, že pokud se zabýváš osobním rozvojem a chceš se o sobě dozvědět víc, toužíš najít způsob, jak žít lepší a harmoničtější život a vypořádat se se svými starostmi, zlepšit svoje vztahy a vůbec kvalitu života, věřím, že budou pro tebe tyto informace přínosem. Dozvíš se také, když uspořádám seminář nebo vytvořím nějaký produkt opět na stejné téma. 

Co znamená zaškrtnutí druhého pole (pokud je ve formuláři uvedeno)?
(

Pokud zasílám tip na článek nebo další informační materiál od někoho jiného, tento materiál vždy pečlivě vybírám tak, aby kvalitně rozvinul a doplnil moje vlastní příspěvky. Proto také tyto materiály neposílám příliš často, ale jen tehdy, když objevím něco, co vnímám jako kvalitní doplnění mé vlastní tvorby a věřím, že tebe osobně tyto informace obohatí. 

Kdo zpracovává vaše údaje? No já 🙂 Eva (Marvánová) Michálková, Běhounkova 2307/13, Praha - Stodůlky,
IČO: 685 98 157
Tvoje údaje jsou u mě v bezpečí a nejsou předávány k užívání třetím stranám (pokud nejde o technické zpracování nutné k rozesílání emailů atp). 

Jaké tvoje osobní údaje jsou u mě zpracovávány? 

Abych ti mohla zasílat emaily, potřebuji k tomu tvoji emailovou adresu, bez té to nejde 🙂 Pokud dobrovolně sami uvedeš, budu také znát tvoje příjmení, tyto údaje nejsou povinné a emaily ti ráda pošlu i bez nich.

Pokud jsi u mě nováčkem a ještě ti ode mě emaily nechodí, přijde ti jako první potvrzující email, abych mohla ověřit, že jsi to skutečně ty, kdo mi udělil souhlas. Tento email, je třeba potvrdit. Je to pro tvoji i moji ochranu, aby ti ode mě přišlo skutečně jenom to, co bylo tebou objednáno. Pokud k tomu nedojde a odkaz v emailu nebude potvrzen, tvoje údaje budou automaticky odstraněny a žádná další emailová pošta ti ode mě nepřijde.

Jaké další údaje o tobě jsou zpracovávány? Vidím také, že ti byl doručen můj email a jestli byl otevřen, že byl stáhnut můj ebook atp. Můžeteš také zažádat o informaci, jaké údaje jsou o tobě uchovávány a případně požádat o jejich opravu či vymazání.

Na jak dlouho souhlas uděluješ?

Souhlas je platný 5 let nebo do tvého odvolání. Po uplynutí této doby může být souhlas svobodně udělen znovu. Tedy moje emaily ti budou chodit tak dlouho, jak tě to bude bavit nebo dokud pro tebe budou zajímavé. Pokud zjistíš, že už ti nic nepřináší, můžeš se kdykoliv svobodně odhlásit a tak jednoduše odvolat svůj souhlas. Jak na to? V každém emailu dole je odhlašovací odkaz, který můžeš kdykoliv dle tvého uvážení použít a jednoduše se ze zasílání odhlásit. A neboj se, záleží mi na tom, aby moje emaily chodily opravdu jen těm, které baví a jsou pro ně přínosem. Pokud mi tedy dáš najevo, že to nejste ty, nic dalšího ti ode mě už nepřijde 🙂

Pokud souhlas se zasíláním neodebereš, ale neotevřeš žádný můj email po dobu dvou let, budeš ze zasílání také automaticky vyřazen. Tato doba může být zkrácena. 

 

Chceš ještě více vědět o ochraně tvých osobních údajů? Potom si počti ZDE

 

Těším se na to, že ti mé emaily pomohou.
Věřím, že se tak lépe poznáš a uděláš krok kupředu
směrem k radostnějšímu a harmoničtějšímu životu.