ON-LINE

Co je VNITŘNÍ KOMPAS?
Komplexní intuitivní vhled, který spojuje psychologický, terapeutický a duchovní pohled na tebe a tvoji cestu. Pomůže ti zorientovat se na místě, kde se na své cestě právě nacházíš a natočit se směrem, kterým tě volá tvoje duše. Pomůže ti uvidět cestu ke tvé přirozené jedinečnosti a celistvosti.

Kdy je pro tebe VNITŘNÍ KOMPAS dobrá volba? když 
♦ chápeš, že duše má svůj plán a neustále nás k sobě volá
♦ víš, že co je venku je i uvnitř a že stojí za to pochopit hlubší souvislosti a témata našeho vnitřního života, protože se promítají do světa vnějšího
♦ chceš nový náhled na svoji životní cestu a místo, kde se na ní zrovna nacházíš a dát jí komplexnější a hlubší perspektivu
♦ máš ochotu uvidět svá vnitřní témata, která ti neumožňují jít vytouženou cestou a uskutečnit své vize a plány
♦ chceš své plány, vize, cíle a tužby sladit s cestou své duše a duchovního vývoje
♦ chceš pochopit svá vývojová témata, směrování a co se ti v životě aktuálně děje
♦ kladeš si otázky: "Kde jsem? Kam směřuji? A jak se mám ke své situaci postavit?" 

Ukáže ti vnitřní kompas tvoji budoucnost?
Budoucnost se mění a vyvíjí. A i když se dá určit její pravděpodobné směřování, pro účel vhledu to není podstatné. Vnitřní kompas ti neřekne, co se ti přesně stane a jak to bude vypadat. Nepřevezme zodpovědnost za to, jaká bude tvoje budoucnost.  Neřekne ti, koho na své cestě potkáš nebo jak se budeš rozhodovat. Ale dozvíš se, do jakých oblastí tě směřuje tvůj vývoj a jaká témata je pro tebe důležité si uvědomit a zpracovat. Vhled tě upozorní, na co se máš zaměřit nebo si dát pozor, aby tvoje cesta směřovala tam, kam má. Ale nedozvíš se přesné události, které se stanou. Ty se teprve budou formovat, rodit a  posléze odehrávat na pozadí tvého vývoje, zrcadlit ho a napomáhat mu. 

Vnitřní kompas ti ukáže směr vývoje, který je před tebou a kam tě volá tvá duše. Dalo by se říci, že ti ukáže proud, který tu pro tebe je a kam tě zve tvoje duše. A je na tobě, jak se k tomu postavíš a jakou budoucnost si vytvoříš. Jaká ti bude zrcadlena. To je jen a jen tvoje volba.

Co se mnou můžeš zažít? 
Aby byl Vnitřní kompas vhledem opravdu komplexním, používám při něm kombinaci několika technik. Je to intuitivní ladění, hlubinný výklad ze dvou  druhů osobně rozvojových karet, duchovní karty a práce se symboly

Jak se setkáme? Při videohovoru doporučuji použít Skype. Zde můžeme udělat záznam vhledu a můžeš se k němu později vrátit a vše si znovu připomenout a ujasnit. Dále můžeme bez záznamu použít Messenger (pokud máš profil na Facebooku), Google Meet nebo Instagram. 

Chceš se objednat nebo na něco zeptat?  
Dej mi o tom vědět.

nebo mi zavolej na mobil 777 618 248 ve všední den dopoledne (na telefonu bývám méně dostupná)

Těším se na naši společnou cestu


Co potřebuješ?
Klid a soukromí. Je lepší, když máš obrazovku ve vetším formátu. Pokud je možnost, doporučuji použít počítač nebo alespoň tablet spíše než  mobil. Budeš tak mít ze setkání více.

Délka setkání a moje odměna 
Setkání můžeš mít ve 3 variantách: 1 hodina pro náhled, 1,5 hodiny pro hluboký vhled, 2 hodiny pro kompletní rozebrání tématu. Čím delší doba, tím se tvému tématu budeme věnovat více a podrobněji.

Cena: 1 hodina 1200 Kč, 1,5 hodiny  1600 Kč, 2 hodiny 2000 Kč
Děkuji a ať se ti to mnohonásobně vrátí.
Jsem si jistá, že tato investice do sebe se ti velmi vyplatí

Platba: předem (nejpozději 2 dny před domluveným termínem)
platební kartou nebo on-line bankovním převodem. Po domluvě termínu ti zašlu odkaz na platební formulář. Klasický bankovní převod neakceptuji. 

Upozornění pro zájemce ze zahraničí: pro platbu konzultace ze zahraničí je možné použít pouze platební kartu. Kvůli mezinárodní legislativě a dopadům z toho plynoucích, mohu službu nabídnout pouze soukromým subjektům, tedy nikoliv firmám (IČO, DIČ). Pokud se se mnou máš zájem setkat (a já se na tebe velmi těším), prosím domluvme se na fakturaci pro tebe jako pro soukromou osobu. Děkuji za pochopení.

Chceš se objednat nebo na něco zeptat?
Napiš mi přes formulář (výše) nebo zavolej na 777 618 248 ve všední den dopoledne.
Těším se na tebe.

Ahoj Evi, chcela by som sa ti poďakovať za vhľad, ktorý si mi urobila, cítim obrovskú vďaku. Očakávala som od toho, že to bude dobré ale bolo to viac než dobré, cítila som ako to celý čas prirodzene cez teba prúdilo a mohlo mi byť cez teba povedané, kde sa cyklím, kde by tú energiu bolo potrebné nasmerovať alebo zmeniť, kde sa momentálne nachádzam a kde sa môžem posunúť akoby sa predo mnou otvorila mapa a v tej mape sa objavila cesta, ktorou môžem kráčať, a preto vrelo odporúčam, pretože vďaka tomu mám teraz v hlave jasnejšie a vidím to, čo som predtým nevidela a môžem na tom pracovať lebo to mám zvedomnené. Ďakujeeem Evi 🙂
Martina
Evkin výklad mi veľmi pomohol. Vzpriamil ma, pomohol mi pozrieť sa na mňa a môj život z iného uhla. Vo veľa veciach mi otvoril oči a vo veľa ociach mi pomohol nebat sa vyjadriť, čo som už dávno tušila, no nemala som sebavedomie to povedať nahlas. Veľmi pekne Vám Evka ďakujem za Váš čas a energiu. Vaše slová do mňa denne prinášajú anjelský pokoj.
Majka
Moje milá Evičko, jsem vděčná osudu, že mi tě postavil do cesty. Intuice mě sblížila s tvými videopřednáškami a FB příspěvky. S velkou radostí jsem se svěřila do péče důvěryhodné terapeutky, Tebe. Po absolvováni Tvého on-line vhledu mi hodně pomáhají Tvoje postřehy, rady a návody. Řídím se jimi v běžném životě, který se mi tak stává přehlednější a já v něm sebejistější a spokojenější. Díky, že jsi. Tvoje Jarmila
Jarmila
Rada by som sa podelila o moju skúsenosť s výkladom, ktorý bol pre mňa veľmi prínosný a stručný. Aj keď som nedostala odpoveď priamo k danej téme, dostala som ale odpovede na to, ako sa dostať k tomuto vytúženému cieľu. K tomu mi bolo objasnené, a z môjho pohľadu veľmi pravdivo, ako som vnímala a žila niektoré veci doteraz, a prečo ma to vlastne brzdilo vo vývoji. Ďalej som dostala odpovede aj na to, že vecí, ktorých som sa držala, a držím, mi neprinesú to pravé orechové. Boli mi poskytnuté aj veľmi nápomocné rady, vďaka ktorým už dokážem príjmať veci, ktoré boli pre mňa ešte donedávna nemožné. Som veľmi vďačná za túto skúsenosť, a už sa teším, keď si túto skúsenosť to spätne pripomeniem.
Klaudia
Ahoj Evičko, ráda bych se po čase vrátila k Tvému vhledu, kde se mi zobrazovala cesta. Ne cesta jak všechno bude a co mě na ni čeká, jak se to od vhledu předpokládá. Ale cesta, která se mi začala otevírat uvnitř sebe sama. Nalézám postupnými kroky svou pravou hodnotu, která je upřímně to nejcennější co objevuji. Hlavně pro smysl, kam vlastně směřují dál mé kroky. Jednoduše řečeno mohu říct, že začínám mít sebe sama ráda a tím si více vážím svého těla. Je až neuvěřitelné kolik toho nese na svých bedrech. Svých talentů, jenž mi otevírají nové možnosti. Za tenhle klíč ke dveřím bych Ti chtěla velice poděkovat.
Jana