Individuální konzultace byla takový nějaký start, zmáčknutí tlačítka, které spustilo - jak už jsem psal - proces. Proces, na jehož konci bylo v překvapivě krátké době naprosté odbourání daného problému. V mém případě to byly extrémně nepříjemné pocity v konkrétní situaci, které mi ale nedávaly logický smysl. Takže vědomě jsem si dokázal ujasnit, že cítit se takhle nepříjemně je nesmysl....ale podvědomí, mrška, si dělalo, co chtělo . A po konzultaci s Evou se nějak (slovo nějak podtrhávám, proto se ani nesnažím to logicky pojmout - a asi mi to i připadá zbytečné) srovnalo...uzdravilo...jak kdo chce... právě to podvědomí. 

Přemýšlím, jak jsem se vlastně o Evě dozvěděl? Myslím,že mi někdo ze známých poslal odkaz do mailu.... Vážně už nevím, ale k setkání došlo něčím, co se běžně označuje jako náhoda. Byl jsem celý týden na služební cestě v Praze a neměl tam večer co dělat, a v hlavě měl uloženo, že se koná někde něco ohledně zrcadlení ve vztazích mezi lidmi - tak jsem se šel podívat na otevřený seminář kamsi na I.P. Pavlova. Nic jsem v té době řešit nepotřeboval (nebo jsem se tak alespoň cítil), byla v tom zvědavost a zájem o netradiční náhled na mezilidské vztahy, který jsem trochu bral i jako doplněk pro svou profesi. Forma i obsah semináře mě hodně oslovil a uvědomil jsem si některé zajímavé věci, týkající se vztahů - překvapivě i směrem k sobě samému. A cca za rok se u Evy poprvé objednal ovšem s tím, že už jsem věděl CO chci pořešit. A za další rok znovu. 

Spíš nepatřím mezi lidi, co věří každému, koho potkají. A specielně oblast, kterou se Eva zabývá, je podle mne magnetem pro \"spasitele\", kteří mají po jednom kurzu (čehokoli)  pocit, že se stali mistry světa. Takže když napíšu, že Eva pro mne představuje tu část lidí, které důvěřuji, tak opravdu - tohle neříkám často. A věřím tomu, že to, co dělá, dělá s čistým úmyslem a s obrovskou dávkou pokory a lásky, přitom vysoce profesionálně. Asi i to je důvod, proč píšu tolik slov...v takovéhle souvislosti určitě poprvé v životě . 

Když bych to měl shrnout - jsem rád, že jsem konzultace zkusil a s Evou se seznámil. Vnitřně se cítím hodně v pohodě a mám takový příjemný pocit, že kdybych narazil na nějaký další blok, kterého bych se nedokázal zbavit sám, tak vím, kam mám jít .

Díky, Evo, za to, co děláte . 

Tomáš