Momentálně nejsou vypsané
žádné live semináře a setkání

 "Jak se ti líbí na seminářích a co si z nich odnášíš?"

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Milá Evičko, od Tvého semináře uplynul měsíc a kousek....Celé noci spává se mnou v postýlce malá Maruška (mé vnitřní dítě) v podobě medvídka, kterého jsem Ti chtěla darovat a Ty jsi ho darovala malé Marušce. Dlouhé dny po našem setkání a vůbec po všech těch dnech naplněných laskavostí, vstřícností, porozuměním, pomocí, empatií, sympatií a nádherných setkání jsem si připadala jako v nějaké pozitivně naladěné bublině, která se jen velmi pomalounku rozplývala a zůstalo po ní něco, co mě posunulo, co mi pomohlo vyplnit ten prázdný duševní prostor, který mi zůstal, když se mi s Tvou velkou pomocí podařilo ho vyprázdnit od zatížení...malá Maruška mi klidně sedí na klíně, dočkala se odpuštění... Evičko, přišla jsem si pro smíření a já Ti děkuju, že se mi ho dostalo, že se vyplavila ta velká bolest... Doufám, že i ostatní v našem kruhu našli to, pro co si s důvěrou přišli. Moc jim přeju tu úlevu.
Marie
Milá Evi, chtěla bych ti poděkovat za úžasný seminář a také za moji konstelaci. Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a přišlo mi to velmi zajímavé a hlavně přínosné pro život. Určitě se zúčastním i nějakého dalšího semináře. Vždy jsem si myslela, že to, že mě partneři opouštějí beze slova je jen a pouze moje vina a že to značí, že jedině já jsem ta špatná, ale vidím, že za tím může být i něco víc v dávnější minulosti a není nutně chyba jen na mojí straně. Ze začátku jsem cítila úlevu a štěstí (po semináři) a pak velké dojetí a teď mám v sobě pořád myšlenku, že chci se věnovat sobě, tomu svému vnitřnímu dítěti a přijde mi to v tuto chvíli hrozně moc primární a příjemné... i když si myslím, že to bude běh na dlouhou trať...Takže ještě jednou díky.
Lidka
Ahoj Evi, nakonec mi to nedalo a píšu, chci Ti poděkovat za citlivé a zároveň jisté provedení konstelacemi, jsem rád, že v okamžiku, kdy ve mě uzrál čas, mě, vlastně nás žena nasměrovala k Tobě. Ještě jednou děkuji, a za sebe konstatuji DOBRÁ PRÁCE.
František
Ahoj Evi, musím Ti napsat: cítím se od rána úplně jinak, tak už mi léta nebylo! Tak uvolněně a vesele! A komunikuji s muži uvolněně!!! Moc to nechápu, ale KÉŽ by to vydrželo co nejdéle! Je mi krásně. MÓÓÓC TI DÍKY.
Luci

Rezervace místa na semináři vzniká pouze na základě vyplněné přihlášky a připsání platby. Samotné zaslání platby bez předchozího vyplnění přihlášky a uvedení v.s. místo nerezervuje. Platbu nemohu přiřadit a je zaslána zpět odesílateli. Přihlášky a všechny údaje k platbě včetně možnost platit on-line převodem či kartou naleznete v odkazech na jednotlivé semináře výše. Pokud se tedy chcete přihlásit, klikněte na název semináře NAHOŘE NA TÉTO STRÁNCE a potom na ŽLUTÉ TLAČÍTKO pod videem.  Níže uvedené odkazy jsou informativní pro již přihlášené účastníky.

Propozice k seminářům