HOJNOST JAKO PŘIROZENÝ STAV

Peníze jsou něco, co je v naší kultuře nutností.
V současné době, která je nazývaná „ekonomickou krizí" si to mnozí z nás uvědomují a pociťují více a více. Čím to je, že přestože žijeme v době různých vymožeností, je život složitější a těžší? Jak to, že místo toho, abychom žili v hojnosti a nadbytku, naše životy vykazují v mnohých oblastech jejich nedostatek?
Každý máme nějaký vztah k penězům, ať se nám to líbí a nebo ne. Jejich esence se dotýká života každého z nás. Mnoho z nás někdy pociťuje jejich nedostatek. Potřebujeme je, chceme je, toužíme po nich, ale nemáme je rádi. Obviňujeme je za naše životní potíže. Nejraději bychom se jim vyhnuli. Přece, kdyby nebyly, tak by nám bylo lépe. Peníze se skloňují ve všech pádech, a častokrát s nepříjemnými pocity, plnými úzkosti, napětí, vzteku a deprese. Lidé je někdy dokonce označují za nástroj zla.
Podvědomě jsem obalili skutečný význam peněz různými představami a předsudky založenými na mnoha zkušenostech. A tak jsme zapomněli na jejich pravou „duši" a duchovní podstatu. Zapomněli jsme, že peníze nejsou jenom nástrojem přežití, ale také možností manifestovat pravý potenciál nás samotných. A to nám znemožnilo napojit se na jejich přirozený zdroj.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Ještě by tě mohlo zajímat:
video ŽIVOT V HOJNOSTI
video JSI SVŮJ ZDROJ