PARTNER JAKO DOKONALÉ ZRCADLO
1. a 2.díl

Častokrát v našich vztazích zažíváme mnoho bolesti. Někdy je to téměř neúnosné. Chybí nám naděje. Nebo ji ztrácíme. Klademe si otázky: "Má náš vztah ještě smysl? Změní se ten druhý? Budeme schopni spolu ještě vycházet?" Leckdy neznáme odpovědi. Víme to, že s tím druhým chceme být, ale nevíme, jak to udělat a nezbláznit se. Možná to není tak zlé, ale i tak nám někdy jde z partnera hlava kolem.

 

Pojďme se podívat na jinou perspektivu, takovou, kterou nás neučili. Takovou, kde romantická řešení nefungují (což se v běžném životě děje až příliš často), ale fungují jiné a mnohem hlubší principy. Potom v druhém přestaneme vidět nepřítele nebo toho "kdo to má špatně". Pochopíme, že pohled: "Musím ho/ji změnit a když to nepůjde, musím odejít nebo se přizpůsobit něčemu, co nechci a co mi nesvědčí.", může mít i jinou perspektivu a možná vůbec není nutný.

 

A i přesto, že tento pohled opustíme a nebudeme druhého měnit, mohou se dít zázraky. Pojďme získat naději, že i když jsou naši partneři jací jsou, pohledem do sebe a pochopením hlubších příčin a souvislostí, můžeme měnit náš vztah k větší harmonii a vyšší kvalitě.

 

PS: Na této přednášce jsem dostala otázku, jak je možné poznat, že průvodce nebo terapeut je skutečně dobrý. V tu chvíli jsem odpověď nerozváděla, ale potom jsem si uvědomila, že je to velmi správná otázka. Rozhodla jsem se tedy napsat k tomu pár bodů, podle kterých se sama řídím a volím ty, jimž se svěřím do rukou. Moji úvahu

Jak poznat správného průvodce si můžeš přečíst ZDE

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chceš zlepšit svoje partnerství a pochopit co ti zrcadlí? Nebo změnit vnitřní nastavení, které ti neumožňují žít harmonické a zdravé vztahy?
Objednej se na on-line konzultaci ZRCADLO PARTNERSTVÍ.

Nebo chceš ještě další informace? Potom si stáhni 
ZDARMA EBOOK
JAK VYUŽÍT NESNÁZE 
V PARTNERSTVÍ 
a udělat z nich výhodu

Ebook si také můžeš koupit ZDE