JAK PŘIJMOUT VLASTNÍ KREATIVITU
A KONEČNĚ BÝT SÁM SEBOU


Miluji, když se napojím na svoji kreativitu. Je to jako bych znovu ožila.
Život se rozproudí, je plný barev a prožitků a mnohem bohatší. Máš to taky tak? Ať chceš tvořit projekty, umělecká díla nebo utvářet cestu, po které kráčíš, potřebuješ být v souladu se svojí vitální energií, která je v podstatě energií kreativní. Dodá ti sílu a pomůže téct na vlně život a aktivně ho utvářet. To rozhodně stojí za to. Ponoř se do proudu, plyň a začni tvořit. A pokud ti to zatím nejde podle tvých představ,  prozkoumej způsob, jak to můžeš udělat. 

V tomto kurzu během následujících dní získáš motivaci a inspiraci spolu s 10ti základními, které ti přijdou 1x denně emailem. Navíc se můžeš těšit na dárky a 4 bonusové lekce. Dostaneš inspirující zamyšlení, tipy a praktická cvičení, které se mi velmi osvědčili. Když je postupně zařadíš do svého života, mohou inspirovat a kreativně rozhýbat i tebe. Díky tomu se uvolníš a bez ostychu vyjádříš svůj vlastní kreativní proud a přirozenost. Věřím, že se tak stane tvůj život mnohem bohatším. Těším se na tebe!
SEMINÁŘ JE ZDARMA

Jdeš do toho? 
Potom vyplň a odešli formulář. Stačí vložit email a křestní jméno

Tvoje osobní údaje (email, jméno) jsou zpracovávány Evou (Marvánovou) Michálkovou podle zásad pro ochranu osobních údajů a stisknutím tlačítka vyjadřuješ svůj souhlas se zpracováním těchto údajů pro zaslání on-line semináře a získání dalších informací od Evy z oblasti osobního rozvoje a psychické kondice.

Ze zasílání se můžeš kdykoliv odhlásit jedním kliknutím

Užij si seminář!
♥A jestli se ti líbí, určitě ho doporuč přátelům.♥

Milá Evičko, chtěla bych Ti poděkovat za Tvůj kurz "Kreativity", který jsem s Tebou právě absolvovala. Největším přínosem pro mne, byly hlavně Tvé vlastní zkušenosti a prožité, uvědomění si, že na své tvůrčí cestě prožívám úplně totéž a že je to vlastně zcela přirozené a správné a že to prožívají i jiné tvořivé bytosti!!! To mi pomohlo možná nejvíce. Některé techniky, díky tomu, že už spolu delší dobu komunikujeme znám z dřívějších dob, ale vynikající je připomenout si své vnitřní dítě!!! Díky Tobě vím, že je opravdu důležité na něj myslet a komunikovat s ním, nejen v oblasti tvořivosti!! A ještě co mi hodně pomohlo, a co jsem okamžitě udělala byl "deník" tvůrčí inspirace. Víš, mám chvíle, kdy přímo srším nápady, jen je to třeba ve chvílích, kdy jedu v autě, nebo čekám u lékaře..a to jsem si vždy říkala: "To je báječný nápad!! To si budu pamatovat......" Ale ouha... po nějaké době si sice vzpomenu, že mě tam a tam cosi napadlo, ale už třeba nevím co to bylo..... a tak už teď mám sešitek a tužku, jen a jen na tvůrčí nápady a i kdybych měla zastavit při cestování na odpočívadle a zaznamenat si nový nápad, vím, že to má svůj smysl!!!!
Hanka
Dakujem, za maily, sama som prekvapená ako cítanie mne davno znamych veci na mna ucinkuje. Velmi sa mi pacia vase stranky a vsetko okolo andelov a narabania s energiami ma velmi laka, aj autom. kresba ma zaujima, rada by som sa tie veci naucila.Prajem vela zdaru a tu skvelu energiu nech sa vam dari sirit dalej.
Květa
....Jinak se mi líbí Váš e-mailový kurz. Včera jsem si vypsala ty strachy asi na 4 stránky 🙂 a celkem se mi ulevilo. Celkově mi hodně pomáhá pečovat o vnitřní dítě a mluvit na něj, když to jde. Žasnu, jak hodně neuspokojené je. Snad se jednou naučím být u něj stále přítomná, aby už bylo klidné. Je to vůbec možné nebo je to prácena celý život?(Jakože si uvědomím, že jsem smutná nebo zakřiknutá nebo něco podobného, pak si řeknu, aha, tak to jsem asi nebyla dost pozorná sama k sobě, a pak začnu pečovat..)
Světla
Dobrý den, zrovna teď jsem si dočetla Váš vlastní příběh , jak se řídíte vlastním pocitem. Věřím, že to co píšete, pomůže spoustě lidem. A lidé si budou postupně vyvíjet vlastní cestičku. A taky jsem moc ráda, že jsem se zaregistrovala do Vašeho semináře co od Vás chodí spousty lidem. Chci Vám poděkovat, že děláte takové věci
Hanka
Milá Evi! Moc tě zdravím. Přihlásila jsem se na Tvůj ON-LINE seminář "Jak přijmout vlastní kreativitu a konečně být sám/a sebou". Právě jsem si dočetla tvé poslední (čtvrté) psaní a nedá mi to nenapsat ti hned. Jinak bych to odkládala tak dlouho, až bych nenapsala. Chci ti vyjádřit své poděkování. Cítím v duši velikou vděčnost a zároveň láskyplný obdiv k tvému vyjádření. Tvé řádky jakoby byly určeny přímo mě, ale vím, že mnoho lidí se potýká se stejným způsobem nahlížení na sebe sama a své dary. Tvé poselství vnímám jako další krůček k porozumění sobě samému a velké povzbuzení na cestě k sebeuzdravení.  Přeji tobě i všem vše dobré a držím ti palce v tvé práci!!! S láskou a úctou
Jana
Krásný den, moc děkuji za vaši radu ohledně vydání knihy přes internet. Je to výborný nápad. Určitě to zkusím. A váš seminář mi stále potvrzuje a pomáhá mi se ujišťovat ve všem co dělám, že je to ta správná cesta, kterou se mám vydat a přestat pochybovat. Moc, moc děkuji ještě jednou. ...........A jak jste napsala, že kdyby vaše práce pomohla jen jednomu člověku, tak měla smysl a toho se budu držet i já.  S pozdravem a přáním slunných dní se loučí
Olga

Těšíš se na seminář a  chceš se inspirovat ještě víc?
Potom se podívej na můj blog