Nosíš v sobě mnoho skrytých talentů a nápadů

Dnes mám impulz napsat ti něco povzbuzujícího. Věřím, že ti tato slova pomohou najít novou tvůrčí energii a objevit v sobě nové neomezené možnosti tvoření.

Přestože jsme všichni někdy prošli těžkým obdobím plným beznaděje a zoufalství a někdo jím právě teď prochází, vždy je možné, dát prostor novým nápadům a snům. Vždy můžeme vstát a zase začít utvářet svůj život. Tvoje tvůrčí síla může transformovat hmotnou i duchovní rovinu tvého života a tak se můžeš stát alchymistou vlastní reality.

Vím, že v sobě nosíš mnoho skrytých talentů a nápadů, které se možná na čas někam vytratily, díky tomu náročnému, co se ve tvém životě dělo. Ale nyní je čas se k nim vrátit a pustit se do jejich zkoumání, protože mohou být znovu objeveny a rozvinuty. Nech svou mysl otevřenou pro tvůrčí vlivy, které tě obklopují. A nebo zkus vyhledat existující tvůrčí plány, která máš někde doma v šuplíku a které nyní potřebují jen novou sílu či impulz. Můžeš také vytvořit něco zcela nového.

Nedívej se jen do minulosti a těžkostí, které se tam děly, ale podívej se kolem sebe. Je zde mnoho tvůrčích podnětů a impulzů, které k tobě mluví. Které chtějí být rozvinuty. A které právě ty můžeš uchopit svým jedinečným způsobem. Přemýšlej o oblastech, které tě zajímají nejvíce, a zkoumej je s vášní a zvědavostí. Nenech se zastavit tím, kdo a jak už v těchto oblastech vynikl nebo získal uznání. Nenech se limitovat tím, co už bylo vytvořeno.

Pokud tě toto téma přitahuje a oživuje, tak věz, že když bude vyjádřeno skrze tebe, bude mít originální podobu, kterou mu můžeš dát jenom a jenom ty. Do tvého díla se otiskne jedinečná kombinace tvých vlastností a životních zkušeností, které nemá stejné nikdo jiný. Ze tvého díla bude zářit tvoje duše. A to mu vtiskne jeho jedinečný výraz a energii.

Při tvorbě nového se nemusíš bát chyb. Chyby jsou součástí učení a posouvání se vpřed. A mnohem víc než o to, co skutečně vznikne, jde o živý tvůrčí proces, který u toho zažiješ. Proto se neupínej na konečnou podobu toho, co se z tebe zrodí. Věřím, že máš ve svém nitru všechny nástroje, které potřebuješ, abys ses stala tvůrcem své vlastní reality.

A když tvořivosti dovolíš sebou proudit, znovu objevíš život. Po těžkém a zdánlivě nekonečném období, které tě mohlo vyčerpat a možná dokonce umrtvit, ledy roztají a stromy zase začnou kvést. Protože i když zima může vypadat nekonečně, nakonec vždy nastane jaro. Patří to k cykličnosti života.

Kreativita je totiž jako živoucí pramen, který ti umožňuje přetvářet svět kolem sebe. Je to proces, ve kterém můžeš objevovat a vyjadřovat svou jedinečnost. Protože neexistuje nikdo úplně stejný, jako jsi ty. Teď je ten pravý čas oddat se tvému tvůrčímu potenciálu. Najdi si každý den čas, abys ses soustředila na své myšlenky a nápady. Zkoumej a otevři se různým technikám a metodám které ti pomohou překonat bloky a otevřít se novým perspektivám. A buď si vědoma své intuice, která ti může ukázat cestu, kterou se máš vydat. Moc ti držím palce.

A když tvořivosti dovolíš sebou proudit, znovu objevíš život. Po těžkém a zdánlivě nekonečném období, které tě mohlo vyčerpat a možná dokonce umrtvit, ledy roztají a stromy zase začnou kvést. Protože i když zima může vypadat nekonečně, nakonec vždy nastane jaro. Patří to k cykličnosti života.

PS: A pokud se přece jen zatím nedokážeš odpoutat od bolesti, kterou jsi zažila nebo zažíváš nebo máš pocit, že konec zimy není v dohledu, můžeme se na to podívat při konzultaci společně, aby ti bylo brzy lépe. A nic si nevyčítej, zase časem začneš utvářet svůj život. Vždyť ani v přírodě nekvete nic celý rok. Jsi v pořádku taková jaká jsi.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů