Jak si správně přát (video)

Každý z nás po něčem touží.

Je však mnoho věcí, které se nám ne a ne splnit. Čím to je? Proč se někomu daří a jinému ne? Mnoho metod pozitivního myšlení a programování nám říká, abychom mysleli pozitivně, proč ale ani to vždy nefunguje? To, co se nám děje, ovlivňují síly uložené hluboce v naší psýché. Ty k nás (nebo k nám) potom přitahují životní okolnosti, které se nám dějí.
Vše tedy (i když častokrát nevědomě) ovlivňujeme ze svého hlubokého nitra.
Pak to tedy znamená i to, že pokud se nám děje něco jiného, než bychom si přáli, je v nás síla, která to k nám přitahuje. Ano, tato síla je skutečně uvnitř nás. Není však nepřítel, ale skrytý posel, který nám přináší poselství o nás samotných a tomu, co se stalo nám nebo našim předkům a na co už se dávno zapomnělo. Jakmile tyto síly v nás budou správě vyslyšeny, mohou přestat působit nebo se jejich působení změní tak, že to pro nás bude přínosné a příjemné.


Eva Marvánová je průvodkyně, lektorka a autorka.
Fascinuje ji vnitřní svět a psýché člověka. Osobnímu rozvoji se věnuje mnoho let. Individuálními konzultacemi i semináři lidem pomáhá se vyrovnat se sebou samými, najít vnitřní klid a vystoupit z vlivu minulosti. Důležitá je pro ni kvalita života a klientům pomáhá zlepšit život v oblasti partnerství, sebepřijetí, prosperity, hojnosti a tvořivosti. Dlouhodobě se věnuje systemickým konstelacím zaměřeným na zpracování traumat. Její velkou láskou je navrhování a tvorba energeticky nabíjených šperků s duchovní tématikou. Je autorkou ebooku Jak využít nesnáze v partnerství, přátelské aplikace Karty porozumění a on-line semináře Jsem kreativní.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů