Cesta moudré ženy (video)

O tom, co znamená být ženou, jaká je zdravá a nezdravá ženská energie a jaké to má dopady na náš život, bylo v poslední době napsáno mnohé. Být naladěna na správnou vlnu a svoji přirozenou energii je skvělá věc. Ještě důležitější je však chápat a akceptovat, když se nám to nedaří a umět si s tímto stavem nerovnováhy poradit.

A k tomu je třeba moudrost a porozumění, které postupně a krok za krokem vzrůstá na naší cestě životem.

Nikdy není nic dokonalé. Ale moudrost a její rozvíjení nám pomáhá se v tom zorientovat a najít optimální postup. Přijmout a pochopit věci takové jaké jsou právě v tuto chvíli, aniž by nám působily nutně frustraci z toho, že jsme mimo normu. Stejně tak, jako život má mnoho podob i ženská energie má své rozmanité formy a tvary. Je třeba přijmout a uctít jak její zdravou, tak bolavou a méně zdravou podobu. Protože právě na základě vybočení a zkušeností z toho plynoucích, roste moudrost a porozumění, které je dobré využít, nikoliv zahodit. Bezhlavé usilování o to být tou pravou ženou, ať už to v naší definici znamená cokoliv, nevidím jako nejlepší řešení.

Člověk může být chytrý. Moudrý je však až tehdy, kdy spojí své znalosti a životní zkušenosti a využije je k tomu, aby lépe řídil svůj život.

Moudrá žena je ta, která rozumí životu, ví kdy je dobré konat a kdy naopak nic nedělat. Ví kdy je lepší prát se s osudem a zkusit ho změnit a kdy je naopak rozumné ho přijmout. Moudrost je kvalita, která roste časem a tím, jak umíme přijmout a vyhodnotit naše životní zkušenosti. Souvisí tedy s naší životní cestou a naším postojem k ní. Moudrá žena je ta, která ví, jak zacházet se svým životem. Moudře přijímá to, co změnit nelze, ale ví, kdy je čas jít do akce a začít věci měnit. A také kdy je lepší se stáhnout nebo odejít. Chápe hlubší souvislosti své cesty a je soucitná k tomu, že má v sobě i bolavá místa. Přijímá fakt, že její energie není vždy dokonale vyladěná, ale ví, co v tuto chvíli efektivně dělat, aby se takovou postupně mohla stát. S láskou a respektem pomáhá sobě i ostatním na cestě k uzdravení a sebepřijetí.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video


Eva Marvánová je průvodkyně, lektorka a autorka.
Fascinuje ji vnitřní svět a psýché člověka. Osobnímu rozvoji se věnuje mnoho let. Individuálními konzultacemi i semináři lidem pomáhá se vyrovnat se sebou samými, najít vnitřní klid a vystoupit z vlivu minulosti. Důležitá je pro ni kvalita života a klientům pomáhá zlepšit život v oblasti partnerství, sebepřijetí, prosperity, hojnosti a tvořivosti. Dlouhodobě se věnuje systemickým konstelacím zaměřeným na zpracování traumat. Její velkou láskou je navrhování a tvorba energeticky nabíjených šperků s duchovní tématikou. Je autorkou ebooku Jak využít nesnáze v partnerství, přátelské aplikace Karty porozumění a on-line semináře Jsem kreativní.


Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů